Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Balera Silence

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Balera Silence

 • Birthday 11/08/1996
 1. Kıyaksın dilara, 3 bölüm birden, negzel oldu şimdi sıkılıyordum tam da. u_u :a16:
 2. ve dain-chan gaza basar, ben bu kadar çabuk yb beklemiyorduuumm :a8: :a8: :a8: :a16: :a7: :a5: K-Project le yanyana gördüm ya, çok mutluyuuuummm *-* :a45:
 3. yipppeee benim animem gelmişşş insin izliycem.. *-* :a19: :a19: :a19: :a12: Off Kougami yaktın Kougamiii :a43:
 4. E, ezgi, B ben İ: İrem E: Betül sen geçen sene Yushimi'yle çıkıyormuşsun doğru mu? B: Hayıır, o nereden çıktı? E: Feysten sürekli duvarına yazıyordu hanii? Sonra ayrılmışsınız niyyee?? B: (İç ses: BSG) Dış ses: Hee ezgi hee. Hatta Toshiba'nın sahibi de çıkma teklifi etti geçen, kabul etmedim. İ, E:Ohaaa, ciddi mii? B: Evet canım hadi by. --- Salak bu kızlar valla yemin ediyorum gerizekalı. Yushimi kim bilmiyorum, şu ana kadar hiç sevgilim olmadı, zaten feysim de yok. Ertesi gün: E: Betül, Toyota öküz demekmiş, sen şimdi öküzün birinden çıkma teklifi mi aldın yaniii? B: Toshiba dedim, Toyota değil. --- Bir başka olay. M: Mina, B: Ben M: Betül sen şu Japonlarda ne buluyorsun? B: Sen Fenerbahçe'de ne buluyorsan ben de onu buluyorum. Edit: Arkadaş fener aşığı, ben de takım tutmam, Türk futbolundan da nefret ediyorum. --- İ:İrem(Başka bi İrem) G:Gülsüm İ: Betül büyük riskte death note u sormuşlar. B: evet biliyorum G: Hahahaah salaklar hiç biri bilemedi, ben atladım ama death note diyee. B: E katılsaydın? İ, G: E sen katılsaydın? --- A: altuğ A: Betül büyük riskte death note u sormuşlar. B: Eee? A: Soruyu sen mi gönderdin? zöge: Bu neyin kafasıı?? ----- Daha bi dolu anım var böyle de bunlar geliyor aklıma genelde.
 5. Hepinize hoşbuldum! :a19: 3 idiots'u izledim, ikinci yarı salya sümük ağladım ben :a9: bi taraftan da absürt absürt kahkaha atıyordum. :a39: Pulp Fiction ı duydum, hatta Another'daki dans sahnesi de bu filme göndermeymiş ama izleyemedim. Dilara... :a46: :a46:
 6. Yaklaşık 49 sayfa entry girilmiş ekşi sözlüğe.Uzun uğraşlar sonucu hepsini okudum.Çoğunluk Amon'un Bumi denen şahıs olduğunu savunmakta... Bence Toph, avatar Aang ile bi kaçamak yaptı ve kızları oldu :a39: Bumi değil bence. Ozai'nin kaçtıktan sonraki soyunu getiren kişi. Non beder olmasını ve avatar/bükücü nefretini buradan çıkarabiliriz. Ayrıca benim asıl merak ettiğim şey bizim eskilere, pırtıllara ne olduğu? O pırtıllar var ya, çok değerli onlar hee. Snırım onu da The promise isimli çizgi romanda anlatacaklar, 70 yıllık bir boşluk var çünkü iki seri arasında.
 7. asdadasdsasdasdasd soy ağacı güzemiş. Kya ve Bumi yeni sezonda yok amaa. Yoksa var da ben mi göremedim?
 8. chatango da neresi? Tanıştığımıza memnun oldum assdf. :D :a19: Léon'u başa almak kaydıyla asla unutamayacağım filmler. Zevklerimiz uyuşuyor daft117 :) Ben de bir liste yapayım. 1 Léon: The Professional 2 The Good The Bad and The Ugly 3 As Good As It Gets 4 Scent of Woman 5 Usual Suspects 6 50 50 7 Citizen Kane 8 One Flew Over the Cuckoo's Nest 9 Saving Private Ryan 10 Kari-gurashi no Arietti Öneriler için çook teşekkür ederimm! :D hoşbulduk! Renkli miyim bilmem ama benim hayalgücüm çevremdekileri yorar genelde. BSG kızım ne lan bu diyeceklerine senin hayalgücün fazla geniş diyip kestirip atarlar. Aynı şey sgddggsjfdffhdgsdf. Öneri için teşekkür ederim! :a19: (Evet ağzım biraz bozuktur.) hoşbulduk! :DD Hoşbulduk, evet öyleyim. İnternet üzerinden 1 yılı yakın süredir tanışırız asdfsdasdfgsd.
 9. merhabaa! hoşbulduk! :D 3 idiots ve ghajini yi izledim. Diğerlerini de izlerim saol. :3
 10. YEEEEEEYY.... konnichiwa minna!! :a64: Ben Betül, Adana'nın nemli ve yapışkan sıcak havasından kurtarılmış ama klimanın soğuğuyla da her tarafımı uyuşturmuş odamdan yazıyorum bunu şu anda. Merak ediyorsanız tanıtayım bu arada kendimi. 16 yaşındayım, lise 2 bitti, üçe geçicem seneye ve dolayısıyla da sınavın korkutucu pençelerini şimdiden boynumda hissediyorum. Sanki bir canavar, çiğnemeden yutacak beni. Ve benim bi dolu eksiğim var, kapamam gereken... Bunun dışında kendimden biraz söz edeyim, her ne kadar insanları ve kendimi sağcı solcu dinci blmemne diye etiketlemekten nefret etsem de, kendimi insanlara tanıtırken bu kavramlara ihtiyaç duyuyorum. Evet, acı bir durum benim için. Çok gülerim, çok ağlarım, ruh halim sürekli değişir, doğum tarihim 8 kasım ve bu şekilde akrep olmuş oluyorum. Yükselenim de akrep. Ankara doğumlu yarı Laz yarı Rum yarı Türk'üm. (Annemler Makedonya göçmeni, babamlar Trabzon'lu) Takım tutmam, futbolla aram hiç yoktur. MAL denilen işe hiç bulaşmadım, 3 seneden uzun süredir animeciyim ve bu yüzden izlediğim bütün animeleri sayma şansım yok; lakin ilk üçüm DN, FMA ve DRRR!! dan oluşur. Hellsing'in de ayrı bir yeri vardır. İlk animem Elfen Lied idi(evet yanlış bir seçim) ve üç büyüklerden Naruto'yu 3 sene önce 70 küsürlerde bırakmış, Bleach ise Arrancar Arc'dan sonra ilgi alanım dışına çıkmıştı. Ne biliyim bu power up ne lanet bişiy la öyle? :a71: Çok ciddi müzik bağımlısıyım bi de, Japon gruplara, Jazz ve blues sanatçılarına, her türlü rock ya da metal sanatçısına, Michael Jackson'a, Carlos Santana'ya, Shakira'ya, Xtina'ya (ya da latin müziği de diyebilirsiniz) ve tabiki de çocukluk aşkım, kahramanım... Mike Shinoda'ya bayılıyorum. Bunun haricinde ciddi anlamda çevreci, radikal feminist ve sosyalistim(düşünce olarak tabii, gidip de örgütlere üye olmam amaçları sadece gövde gösterisi yapmakmış gibime geliyor). Parfüm, şapka, topuklu ayakkabı ve çanta zaaflarım vardır. Çok konuşurum, çenem durmaz, onaylamadığım, doğru bulmadığım herşeye muhalefet ederim, çok kitap okurum, ne zaman yazıldıklarının da bir önemi yok benim için, içinde sevebileceğim bir şey bulduğum her kitabı okurum. Bazen de karşıt düşünceleri tanımak için okurum. Pek çok köşe yazarını ve siyaseti de çok yakından takip ederim. Bilmiyorum, çocukken siyaset ilgimi çekmezdi şimdi çekiyor asdasdasdasd. Ama son zamanlarda sinirlerimi yıprattığını farkedince uzak durmaya başladım. Ha bi de İtalyanca, Japonca ve Fransızca öğrenmek istiyorum. Hint filmleri de Aamir Khan sağolsun son zamanlarda bayaa ilgimi çekmeye başladı. Animasyon filmlerini çok severim, izlemediğim animasyon yoktur ama normal filmlerden en klişe olanları dahi izlememiş olabilirim. Evet, ben bir film özürlüyüm, o yüzden bana film de önerin lütfen. :a46: :a45:

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...