Jump to content

hdeyr

V.i.p.
 • İçerik sayısı

  22
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

102 Excellent

Following 0 members

hdeyr does not follow anyone.

hdeyr Hakkında

 • Doğum Günü 03/26/1994

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. [mal type=anime id=31552] Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: Ronron Karaoker: Deat H Note. Encoder: libero1i =Klasör Link= :mega: [/url]:usercloud:
 2. Çevirmen: bgmgmgm & hdeyr Düzenleme: Ronron Encoder: libero1i Tür: TV serisi, Macera, Aksiyon, Shounen, Doğaüstü Bölüm sayısı: 13 Yayın Tarihi: 3 Ocak 2015 KONU: Yato ve Yukine sonunda aralarındaki ilişkiyi düzeltiler ve herkes normal hayatına geri döner. Yato hala eskisi gibi bilinmeyen bir tanrı olup, birgün yeterince para biriktirip kendine bir tapınak inşa etme umutlarıyla iş başı beş yen alıyor. Hiyori ise hala ruhunu düzeltmeye çalışıyorken bir yandan eğleniyor bir yandan da liseye girmeye hazırlanıyor. Birinci sezonun ardından bu sezonda, Yato'nun karışık geçmişi ve Yato ile savaş tanrısı Bishamon arasında geçenler anlatılıyor. Bu kadın tanrı, Yatoya karşı bilinmeyen bir kin besliyor ki bu da onları sürekli bir kavgaya sürüklüyor. Bishamo'nun en sevdiği Shinki'si Kazuma'nın da Yato'ya karşı borçlu olması bu duruma hiç yardımcı olmuyor. Konu hayatlar olunca, gizemler çözülecek ve geçmişteki hatalar düzeltilecek. Klasör Linkleri v2 :ruu: :mega: :usercloud: :ff: [/url]
 3. Nalannnnnn varlığınla cosplay alemini canlandırdığın gibi gıybetimize de renk kattın (*ossan*) nice bizli seneler dileyip doğun gününü kutluyoruz ve de demeden geçemeyeceğim senden iki ay büyükmüşüm yani istiyorsan bana abla demeye devam edebilirsin :D veeeeee deeee tabii ki doğum günü kutlaması pastasız olmaz tabii bu işin şakası sdskdsjgksfmg ve de gerçeklerle de yüzleşmek gerek son olarak da
 4. Asrın abiiiiiiiiiii doğum günün kutlu olsunnnnn :29: :106: :138:
 5. Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: Ronron Encoder: Le_MorTa Tür: Askeriye,Seinen Bölüm sayısı: 12 Yayın Tarihi : 5 Nisan 2016 Kategori: Tv Serisi Konu: Olay 1937, ikinci dünya savaşı arfesinde meydana geliyor. Hikayede gizli bir casus eğitme organizasyonu olan "D-Ajansı" yer alıyor. Bu organizasyon, Japon İmparatorluk Ordusu'nda bulunan Yarbay Yuuki tarafından kuruluyor. Askeri okuldan mezun olmuş olmamış insanları toplayarak onları becerikli birer ajan olmaları amacıyla eğitiyor. Bu ajanlar özel birer tim olup görevlere gönderiliyorlar. Bunların arasında bulunan Jirou Gamou adında anti kahraman bir ajan, "Kara Notlar" adı altında bulunan gizli belgeleri ele geçirebilmek adına zorlu bir göreve çıkıyor. Görev sırasında kendine denk olan olmayan tüm güçlere karşı mücadele edecektir. İNDİRME KLASÖR LİNKİ :ruu: :mega: :usercloud: :ff: :tb:
 6. Çevirmen: Hdeyr Rekaktör: sugarsoldier Düzenleme: Ronron Encoder: S.Erturk Tür: Komedi, Okul, Slice-Of-Life Bölüm Sayısı: 12 Tarih: Eylül, 2015 Kategori: Tv Specials KONU Serinin üçer dakikalık özel bölümleridir. KLASÖR LİNKİ :mega:
 7. Ben biraz geç kaldım ama doğum günün kutlu olsun :D
 8. Durarara!!x2 Ketsu Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: Ronron Karaoke: bgmgmgm Encoder: Le_MorTa Tür: Aksiyon, Komedi,Süper güç,Seinen Bölüm sayısı: 12 Yayın Tarihi: Ocak 2016 Kategori: Tv serisi Konu: Durarara animesinin 2. Sezonunun shou /ten /ketsu üçlemesinin, "ketsu" yani 3. ve son kısmıdır. Klasör Linki. :mega: :ruu: :usercloud: :ff: :multi:[/url]
 9. Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: EmiYuusha Encoder: ellesar67 Tür: Fantastik Bölüm Sayısı: 12 Tarih: 2 Ekim 2015 Kategori: TV serisi KONU Seri, Youarou Hanafusa adında 21.yüzyılın, akılda kalan son şövalyeleri olan "Dünya'nın Şövalyeleri"nden biridir. Şövalye Lancer adı altında savaşıyorken gerçek kişiliğini maskesinin ardına gizler. -İndirme Linkleri- :ruu: :mega: :yan: :pc:
 10. [mal type=anime id=31143] Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: EmiYuusha Encoder: libero1i KLASÖR LİNKİ 1-13 Arası :ruu: :mega: :usercloud: :ff: :tb: :upb:
 11. Çevirmen: Hdeyr Rekaktör: sugarsoldier Düzenleme: Ronron Encoder: MaxweLL Tür: Komedi, Okul, Slice-Of-Life Bölüm Sayısı: 1 Tarih: 19 Ekim, 2015 KONU Serinin devam niteliğindeki OVA'sıdır. TRAILER KLASÖR LİNKİ :mega: :usercloud: :ruu: :google-drive:
 12. Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: Ronron Redakte: Sugarsoldier Encoder: MaxweLL Tür: Komedi, Okul, Slice-Of-Life Bölüm Sayısı: 12 Tarih: 9 Temmuz, 2015 KONU Umaru, ağabeyi Taihei ile birlikte şehirde yaşayan, 16 yaşında popüler ve güzel bir genç kızdır. Dışarıdan bakıldığında, yumuşak kalpli ve de ilgilenen bir kız kardeş gibi görünmektedir, fakat evde gerçekte nasıl biri olduğunu kim bilebilir ki? Evdeyken tek yaptığı şeyler uyumak, oyun oynamak, televizyon seyretmek, abur cubur yemek ve de kola içmektir... Bütün ev işlerini ağabeyine yaptırmaktadır. Arkadaşları eve süpriz ziyeretine gelip "gerçek Umaru'yu" görecek olursa diye kendine bir kamuflaj geliştirmiştir. Herkese kendisinin Umaru'nun küçük kız kardeşi olduğunu söylemektedir. Taihei, kız kardeşinin bu ikili tutumu arasında gidip gelsede, komik ve de sevecan küçük tatlı kız kardeşinde nefret edemez. PV KLASÖR LİNKLERİ :mega: :us: :ruu: :mf: :usercloud: :ff: :multi:
 13. [mal type=anime id=24133] Çevirmen: Hdeyr Redakte & Düzenleme: EmiYuusha Encoder: MaxweLL KLASÖR LİNKİ
 14. Çevirmen: Hdeyr Redakte: sugarsoldier Düzenleme: bgmgmgm Encoder: MaxweLL Tür: Shoujo,Vampir Bölüm Sayısı: 12 Yayın Tarihi: 24 Eylül, 2015 KONU Serinin 2.sezonudur. PW [Gizli İçerik] KLASÖR LİNKLERİ :mega: :google-drive: :ruu:

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×