Jump to content

hdeyr

V.i.p.

hdeyr kullanıcısının son zaferi 13 Temmuz

hdeyr en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

3 Neutral

Following 0 members

hdeyr does not follow anyone.

hdeyr Hakkında

 • Doğum Günü 03/26/1994

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. [mal type=anime id=31552] Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: Ronron Karaoker: Deat H Note. Encoder: libero1i =Klasör Link= :mega: [/url]:usercloud:
 2. Çevirmen: bgmgmgm & hdeyr Düzenleme: Ronron Encoder: libero1i Tür: TV serisi, Macera, Aksiyon, Shounen, Doğaüstü Bölüm sayısı: 13 Yayın Tarihi: 3 Ocak 2015 KONU: Yato ve Yukine sonunda aralarındaki ilişkiyi düzeltiler ve herkes normal hayatına geri döner. Yato hala eskisi gibi bilinmeyen bir tanrı olup, birgün yeterince para biriktirip kendine bir tapınak inşa etme umutlarıyla iş başı beş yen alıyor. Hiyori ise hala ruhunu düzeltmeye çalışıyorken bir yandan eğleniyor bir yandan da liseye girmeye hazırlanıyor. Birinci sezonun ardından bu sezonda, Yato'nun karışık geçmişi ve Yato ile savaş tanrısı Bishamon arasında geçenler anlatılıyor. Bu kadın tanrı, Yatoya karşı bilinmeyen bir kin besliyor ki bu da onları sürekli bir kavgaya sürüklüyor. Bishamo'nun en sevdiği Shinki'si Kazuma'nın da Yato'ya karşı borçlu olması bu duruma hiç yardımcı olmuyor. Konu hayatlar olunca, gizemler çözülecek ve geçmişteki hatalar düzeltilecek. Klasör Linkleri v2 :ruu: :mega: :usercloud: :ff: [/url]
 3. Nalannnnnn varlığınla cosplay alemini canlandırdığın gibi gıybetimize de renk kattın (*ossan*) nice bizli seneler dileyip doğun gününü kutluyoruz ve de demeden geçemeyeceğim senden iki ay büyükmüşüm yani istiyorsan bana abla demeye devam edebilirsin :D veeeeee deeee tabii ki doğum günü kutlaması pastasız olmaz tabii bu işin şakası sdskdsjgksfmg ve de gerçeklerle de yüzleşmek gerek son olarak da
 4. Asrın abiiiiiiiiiii doğum günün kutlu olsunnnnn :29: :106: :138:
 5. [mal type=anime id=31405] Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: Ronron Encoder: Le_MorTa İNDİRME KLASÖR LİNKİ :ruu: :mega: :usercloud: :ff: :tb:
 6. [mal type=anime id=31234] Çevirmen: Hdeyr Rekaktör: sugarsoldier Düzenleme: Ronron Encoder: S.Erturk KLASÖR LİNKİ :mega:
 7. Ben biraz geç kaldım ama doğum günün kutlu olsun :D
 8. [mal type=anime id=27833] Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: Ronron Karaoke: bgmgmgm Encoder: Le_MorTa Klasör Linki. :mega: :ruu: :usercloud: :ff: :multi:[/url]
 9. [mal type=anime id=24011] Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: EmiYuusha Encoder: ellesar67 -İndirme Linkleri- :ruu: :mega: :yan: :pc:
 10. [mal type=anime id=31143] Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: EmiYuusha Encoder: libero1i KLASÖR LİNKİ 1-13 Arası :ruu: :mega: :usercloud: :ff: :tb: :upb:
 11. [mal type=anime id=30991] Çevirmen: Hdeyr Rekaktör: sugarsoldier Düzenleme: Ronron Encoder: MaxweLL KLASÖR LİNKİ :mega: :usercloud: :ruu: :google-drive:
 12. [mal type=anime id=28825] Çevirmen: Hdeyr Düzenleme: Ronron Redakte: Sugarsoldier Encoder: MaxweLL KLASÖR LİNKLERİ :mega: :us: :ruu: :mf: :usercloud: :ff: :multi:
 13. [mal type=anime id=24133] Çevirmen: Hdeyr Redakte & Düzenleme: EmiYuusha Encoder: MaxweLL KLASÖR LİNKİ
 14. [mal type=anime id=29974] Çevirmen: Hdeyr Redakte: sugarsoldier Düzenleme: bgmgmgm Encoder: MaxweLL KLASÖR LİNKLERİ :mega: :google-drive: :ruu:

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×