Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CansuGenc

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About CansuGenc

 • Birthday 11/24/1993

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 4.Cover Çalışmamla sizlerleyim^.^ Umarım Beğenirsiniz! 4.Çalışmam: Naruto Shippuden Opening 15 (Does-Guren) Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:
 2. -Çekiliş günü! Son katılım 30 Ağustos!!- Uchiha Sasuke ve İchigo Hollow Maske Çekilişi! Facebook Katılım Linki için Tıklayınız [Hidden Content]]
 3. 3.Çalışmam: Death Note Ending 1 Nightmare Alumina Cover Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:
 4. Teşekkür ederim :$ Çok teşekkür ederim :) İyi yerlere gelmek için çaba sarfedeceğim:$
 5. Youtube Kanalıma Abone olarak bana destek olabilirsiniz :) Desteklerinizi için teşekkürler!!
 6. Bu güzel yorumlarınızı ve eleştirilerinizi görmek beni çok mutlu etti gerçekten . :53: Beğenilmesine çok sevindim. :74: Umarım dediğiniz gibi daha iyi çalışmalarla güzel şeyler yapacağım ! :9:
 7. Cansu Genç ''Cover'' Herkese merhaba arkadaşlar... Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum ? Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. ? Bildiğim yabancı diller, Yunanca, Korece, İngilizce... En büyük hobim ise şarkı söylemek müzik yapmak ve cosplaylerle uğraşmak ? Cosplay olarak, ilk cosplayim Naruto'dan Orochimaru oldu. Gerçekten hayranı olduğum bir karakterdi o yüzden fazla özen gösterdim. Sürekli bu karakteri cosplay olarak yapabilirim ? 2. yaptığım karakter ise yine Naruto Shippuuden'den Karin'di. Bunu da biraz kendime benzettiğim için yapmak istedim ?? Cosplay çalışmalarımı da cümlelerimin sonunda ekleyeceğim ? Müziğin hayatımda yeri oldukça büyüktür. Benim için 'yaşam felsefem' diyebilirim ve bunun yanı sıra önemli olmakla birlikte artık daha da anlamlı bir hale getirmek istiyor ve çaba sarf ediyorum ... ? 2013 Yılında Kore konsolosluğunun düzenlediği K-Pop World Festival Türkiye finalinde 1. oldum. Güney Kore'ye Türkiye'yi temsilen gittim... ve o günden bu yana müzik hayatımda elimden geldiğince gelişmeye ve geliştirmeye özen gösterdim... Arkadaşlarımın beni tetiklemesiyle de bu işe girdim! Türkiye'de Anime Cover'ları yapan fazla kişinin olmadığını düşünüyorum ve bunun üzerine ben de arkadaşlarımın desteğini alarak Türkiye'deki en iyi Anime Cover yapan biri olmak hayali ile bu girişimde bulundum ? Her hafta cover çalışması yapmaya özen göstereceğim ve bunu tamamen güncel tutmak için elimden geldiği kadar çok fazla çaba sarf edeceğim. Sizlerin de desteğini çalışmalarımda bekliyor olacağım ? Umarım çalışmalarımı beğenir ve desteklerinizi sakınmazsınız. Facebook sayfamı beğenerek, beni orada takip edebilir, aynı zamanda Youtube kanalıma abone olup video paylaşımlarımı orada da takip edip, beni öyle de destekleyebilirsiniz. Teşekkürler. Facebook Sayfam Youtube Kanalım Cover Çalışmalarım: Tıklayınız Cosplay Çalışmalarımdan, Uzumaki Karin ve Orochimaru Çalışmalarım Uzumaki Karin Orochimaru Desteklerinden Ötürü TEŞEKKÜRLER!

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...