Jump to content

emba

Üye
 • İçerik sayısı

  46
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

4 Neutral
 1. 5. bölüm silinmiş gözüküyor. Bir el atabilir misiniz? Emeği geçenlere teşekkürler.
 2. ikinci sezonu çevirmeyi düşünüyor musunuz? İlki garip bitmişti. Emeği geçenlerede teşekkürler.
 3. Doctor Who neden Google'a doodle oldu

  Doctor who gerçekten biliim kurguya yakışır senaryosu olan bir dizi. Özellikle bazı bölümleri sinema filmlerini aratmıyor. Gerçi ben de ilk kez dalekleri gördüğümde gülmedim değil. Hele o wc pompaları yok mu :) Ama orjinal(önceki yayınlanan) diziden şaşmamak için yaptıklarını öğrenince de puanı gözümde arttı ve ona göre izlemeye başladım. İzleyenlerde tardis'i ve diğer karakterleri bu mantıkla yorumlarlarsa daha zevk alırlar.
 4. Son bölümde altyazı kayması var. Düzeltilebilir mi
 5. Emeği geçenlere teşekkürler. Ama çevirmene bir eleştirim olacak. 8. bölümdü sanırım. Küfürlü kelime kullanması bu animeye pek yakışmamış. Japoncası tam böyleyse diyecek birşeyim yok ama sanki değil gibi geldi bana.
 6. Son 4 saatimi buna verdim ve bir çırpıda bitti. Gerçekten eğlenceli serilerden biri. Her sezununu severek izliyorum. Emeği geçenlere teşekkürler.
 7. Önceden de söylenmiş ama tekrar hatırlatayım. 11. bölüm linkleri çalışmıyor. Tatilde izlemek için tümünü indirdim ama bir bu bölüm kaldı.
 8. Daha önce söyleyen oldumu bilmiyorum ama videoların boyutlandırması yanlış olmuş sanırım. İnsan suratlarında falan hemen farkına varılıyor. Video orjinali sanırım 16:9 iken 3:2 olarak encode edilmiş. Tv de izlemek için mecburen yeniden encode ediyorum (tv ratio değişikliğini desteklemiyorda lg olmasına rağmen .
×