Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xyzzy

V.i.p.
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Xyzzy last won the day on March 6

Xyzzy had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

About Xyzzy

 • Birthday 04/12/1996

Personal Information

 • Gender
  Erkek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. :136: Enes harika bir konu olmuş :58: hepinize çok teşekkürler, Anisekaideki ikinci doğum günümü kutluyorum :11: birlikte nice seneler delirelim inş :49: pasta çok güzelmiş, yemeyi dört gözle bekliyorum Samet .s ve son olarak, iyi ki doğmuşum! :93:
 2. Doğum günün kutlu olsun Cenk :140: yeni yaşında da birlikte nice nice seriler yapmak dileğiyle, bol Sekai'li yıllar :7:
 3. Mutlu yıllar Onur Bey :103: Sağlıklı, mutlu ve emeklerinin meyvesini aldığın bir sene olması dileğiyle... :140: Nice AniSekaili yıllara kardeş .s Yukarıda bazı çelişkili dileklerde bulunan kafası güzel arkadaşlara da buradan selamlarımı iletiyorum .s
 4. Doğum günün kutlu olsun Samet senpai :D birlikte nice serilere
 5. Doğum günün kutlu olsun Ayça :) nice sağlıklı, mutlu ve Sekai'li yıllara
 6. Doğum günün kutlu olsun Nalan, nice mutlu ve sağlıklı senelere :)
 7. İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim :46:
 8. [mal type=anime id=32438] Çevirmen: Xyzzy Düzenleme: ellesar67 Karaoke: ellesar67 Encoder: ellesar67 -Klasör Linkleri- :mega: :ruu: :google-drive:
 9. İyi ki doğdun Begüm abla :D bana çok iyiliğin dokundu, çevirmenliğe başladığımdan beri bir sürü konuda bana yardımcı oldun, sayende fazla acemilik çekmedim. :) Senin gibi bir koordinatörüm olduğu için çok şanslıyım. :D Her şey için teşekkürler. Yeni yaşın sana mutluluk, huzur, başarı getirir inşallah. :D AniSekai'de daha nice yılları birlikte geçirmek dileğiyle! :)
 10. [mal type=anime id=28929] Çevirmen: Xyzzy Editör: ellesar67 Encoder: MaxweLL - Klasör Linki -
 11. Xyzzy

  Merhaba

  Herkese merhaba! İsmim Bulut Mehmet, 19 yaşındayım. İzmir'de tıp okuyorum. Anime izlemeye 5 ay önce Japonca öğrenmeye karar verdikten sonra başladım, bir daha da bırakamadım. Favori animem Zankyou no Terror. Bunun dışında kitap okumayı ve müzik dinlemeyi çok severim, eskisi kadar çok olmasa da LoL de oynuyorum. Ekibe çevirmen olarak katıldım. :)

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...