Jump to content

Xyzzy

Çevirmen Koordinatörü
 • İçerik sayısı

  26
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

113 Excellent

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. sağ olasın admin bey, eksik olma (*ossan*)
 2. :136: Enes harika bir konu olmuş :58: hepinize çok teşekkürler, Anisekaideki ikinci doğum günümü kutluyorum :11: birlikte nice seneler delirelim inş :49: pasta çok güzelmiş, yemeyi dört gözle bekliyorum Samet .s ve son olarak, iyi ki doğmuşum! :93:
 3. Doğum günün kutlu olsun Cenk :140: yeni yaşında da birlikte nice nice seriler yapmak dileğiyle, bol Sekai'li yıllar :7:
 4. Mutlu yıllar Onur Bey :103: Sağlıklı, mutlu ve emeklerinin meyvesini aldığın bir sene olması dileğiyle... :140: Nice AniSekaili yıllara kardeş .s Yukarıda bazı çelişkili dileklerde bulunan kafası güzel arkadaşlara da buradan selamlarımı iletiyorum .s
 5. Doğum günün kutlu olsun Samet senpai :D birlikte nice serilere
 6. nice sağlıklı ve mutlu yıllara Enes <3
 7. Fune wo Amu Çevirmen: Xyzzy Düzenleme: S.Erturk Encoder: S.Erturk Tür: - Bölüm Sayısı: - Orjinal İsmi: 舟を編む Yayın Tarihi: 14 Ekim 2016 Kategori: TV Serisi KONU Büyük Geçit adlı yeni bir sözlük, yayımlanacağı güne adım adım ilerlemektedir. Normalde yayıncı Senbu Shobo'nun satış departmanında çalışan Mitsuya Majime, yakında emekli olacak kıdemli bir editör olan Kouhei Araki tarafından işe alınır. Sözlük departmanı, şirkette "para yiyen haşere" olarak anılmaktadır ama Mitsuya büyük bir editör olmak için azmini ve kelimelere olan bağlılığını kullanır. Sosyal becerileri zayıf olan Mitsuya, kendini ondan daha iyi ifade edebilen Masashi Nishioka adlı bir adamla çalışmaya başlar. Preview KLASÖR LİNKİ :mega:
 8. Çevirmen: Xyzzy Düzenleme: Deat H Note. Karaoke: Deat H Note. Encoder: Deat H Note. Tür: Aksiyon, Fantastik, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 Orjinal İsmi: ディバインゲート Yayın Tarihi: Ocak 2016 Kategori: TV Serisi KONU Kutsal Kapı açıldığında, insanların dünyası, göklerdeki dünya ve yeraltı dünyası arasında bağlantı kuruldu ve bu arzuların ve anlaşmazlıkların kesiştiği kaotik bir çağ başlattı. Düzeni sağlamak için, Dünya Meclisi kuruldu. Barış sağlandıkça, Kutsal Kapı bir şehir efsanesi haline geldi. Bu dünyada, Dünya Meclisi tarafından uygun olduğuna karar verilen kızlar ve erkekler bir araya getirildi. Amaçları, kendi kişisel hedeflerini gerçekleştirmek için kapıya ulaşmak. Kapıya ulaşanlar dünyayı yeniden inşa edebilecekler. Kapının arkasında hangi yalanlar var? Kapıya ulaştıklarında dünya değişecek mi? Değişen şey geçmiş mi yoksa gelecek mi olacak? Preview -Klasör Link- :mega: :usercloud:
 9. [mal type=anime id=31994] Çevirmen: Xyzzy Düzenleme: Deat H Note. Encoder: Deat H Note. =KLASÖR LİNK=
 10. [mal type=anime id=31560] Çevirmen: Xyzzy Düzenleme: ellesar67 Encoder: MaxweLL
 11. Doğum günün kutlu olsun Ayça :) nice sağlıklı, mutlu ve Sekai'li yıllara
 12. Shokugeki no Souma: Ni no Sara Çevirmen: Xyzzy Düzenleme: S.Erturk Karaoker: S.Erturk Encoder:S.Erturk Tür: Ecchi, Okul, Shounen Bölüm Sayısı: - Orjinal İsmi: 食戟のソーマ 弍ノ皿 Yayın Tarihi:Temmuz 2016 Kategori:TV Serisi Konu Shokugeki no Souma serisinin ikinci sezonudur. Preview KLASÖR LİNKİ :ruu: :mega:
 13. Doğum günün kutlu olsun Nalan, nice mutlu ve sağlıklı senelere :)
 14. Battery Çevirmen: Xyzzy Düzenleme: ellesar67 Karaoker: ellesar67 Encoder: ellesar67 Tür: Dram, Hayattan Kesitler, Spor Bölüm Sayısı: - Orjinal İsmi: バッテリー Yayın Tarihi: Temmuz 2016 Kategori: TV Serisi KONU Karşınızda Harada Takumi... Daha ortaokula bile başlamadan bölgedeki en iyi atıcı olmayı başarmış olan Takumi, artık yılmış ve her an pes etmeye hazır bir durumdadır. Çünkü ailesiyle yeni taşındığı bu durgun kasabada, atışlarına ayak uydurabilecek kadar iyi bir tutucu bulamamıştır. Derken bir gün, Nagakura Gou adlı bir çocuk gelir... Preview -İndirme Linkleri- :mega: :ruu: :usercloud:[/url]
 15. Çevirmen: Xyzzy Düzenleme ve Karaoke: S.Erturk Encoder: Deat H Note. Tür: Aksiyon, Fantastik, Büyü, Shounen, Doğaüstü Bölüm Sayısı: 13 Orjinal İsmi: Fate/stay night [unlimited Blade Works] 2nd シーズン Yayın Tarihi: 5 Nisan 2015 - 28 Haziran 2015 Kategori: TV Serisi KONU Fate/stay night: Unlimited Blade Works serisinin 2. sezonu. Beşinci Kutsal Kase Savaşı sonucu Fuyuki şehri sonsuza dek değişecek. Ustalar ve Hizmetçiler, yavaş yavaş kimliklerini ve niyetlerini ortaya çıkardıkça, final sahnesi yaklaşmaktadır. Tüm olayların merkezindeki isimler ise Shirou Emiya ve Rin Toosaka'dır. Kutsal Kase Savaşı, tüm Usta ve Hizmetçilerin her şeye kadir olan Kase'ye ulaşma çabalarıyla devam etmektedir. Sihirbaz'ın planlarını harekete geçirmesi sonucu Silahşör'ün esir alınmasının yanında Rin ve Okçu, kendi savaşlarını kendileri vermek üzere yollarını ayırmışlardır. Silahşör'ün yardımı olmadan, Shirou'nun ilkeleri en büyük testlere tabi tutulmaktadır. Beklenen ve beklenmedik birçok düşmanla yaşadığı savaşlar sonucu Shirou'nun niyeti şekillenmeye başlar. İnsanları koruyup kahraman olma arzusunda samimi mi? Yoksa bunlar gerçekten de çalıntı hisler mi? Ve bunlar onu sona götürmeye yetecek mi? Preview KLASÖR LİNKİ :ruu: :mega:

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×