Jump to content

TSW.Okamera

Üye

TSW.Okamera kullanıcısının son zaferi 1 Kasım 2017

TSW.Okamera en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

2 Neutral

Following 0 members

TSW.Okamera does not follow anyone.

TSW.Okamera Hakkında

  • Doğum Günü 08/04/2000

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

  1. mangasından başladım ama animesi de mangası kadar güzel
  2. Seride emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim. Elinize sağlık kolay gelsin.
  3. Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Kolay gelsin.
  4. Doğum günün kutlu olsun abi arşivci volkan abi?
  5. Biraz gecikti ama iyi ki doğdun güzel ve beni her şeyimle kabullenen insan. Ne kadar bana küfür etsen de hepsi güzel anılar sonuçta umarım böyle devam eder (Yaşlanıyorsun be abi xD asasdfasd)
  6. Adınız: Esad Yaşınız: 17 Nereden Katılıyorsunuz: Ankara Favori Animeleriniz: High School DxD, Charlotte, Plastic Memories, Sakurasou no pet na kanojo, Golden Time, Nisekoi. Sitemizi nereden duydunuz? : Türk Anime TV sitesinden Kendiniz hakkında bir kaç bilgi: Yaklaşık 3 yıldır aktif bir şekilde anime izleyicisiyim. Şimdiye kadar bir çok animenin konusuna, trailer'larına ve mangalarına bakmak durumunda kaldım fakat izlemedim. Kendi izleyeceğim animeleri titizlikle seçerek izlerin, her animeyi izlemem. AniSekai fansub ekibinde 1 aydır çalışıyor bulunmaktayım. Anime sayfaları ve wp grupları dolayısıyla elimde bir çok anime duvar kağıdı ve kendi hazırlamış olduğum anime listeleri bulunmakta. Tabi karakter listelerinde yanında çabası :)

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×