Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fungsclup

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About fungsclup

 1. Süperdi.2 Bölümünü bekliyorum.Animesini de izlemiştim zaten çok güzel bir konusu vardı kesinlikle izlenmeli.Ellerinize sağlık kaliteli bir çalışmaydı.
 2. Hocam internet hızınla alakalı olabilir de 4 farklı bilgisayarda denedim(Win7-Vista-Xp idi hatta) sıkıntı olmadı sende neden çalışmıyor anlamadım. Linkleri alıyorda tıkanıyorsa programı tekrar başlat ama ilerleyişini exenin klasöründe List/Mangaismi-Bölüm şeklinde bir dosya var not defterinde açıp yenileyin. İnternet hızınız yavaşsa biraz sıkıntı olur zaten internetin yavaş çünkü.
 3. Arkadaşlar boşluk karakteri hatası dolayısıyla linki yeniledim Fairy Tail / One Piece vs. gibi listedeki isminde boşluk olan mangaları indiremiyorsanız yeni linki çekmeniz gerekiyor kolay gelsin.
 4. Hocam tamamdır kodlamadaki hatayı düzelttim.Uyarı için teşekkürler [Hidden Content] adresten tekrar indirirseniz sıkıntı kalmayacaktır.
 5. Hocam +ya bas mangayı seç listele de sonrasında alt taraf dolar o dolan kısımdan seç listeye ekle hacı butonuna bas ekleme işlemin bittikten sonra oynat a benzer bi buton var ona bas indirmeye başlar tabi en başta ayarlardan bir yer seçmen gerekiyor seçmezsen C: ye indirir. Listelemezse tekrardan listeleye basın bu internet kaynaklı bir sorun.
 6. Nur topu gibi bir yeni sürüm ! Kısa bir açıklama yapmam gerekirse bundan önce çıkardığım 5 sürümün başarısız olduğunu kabul edebilirim.Girmeniz gereken bir çok kutucuk vardı ve sırayla indirim yapmıyordu.Artık bunların hepsine son.MangaVadisi'nden yapılacak bu sınırsız indirim desteği hem hızlı hem de kaliteli.Herhangi bir hata ile karşılaşılırsa programın yeniden başlatılması bütün sorulara çözüm olabilir. Şimdi nedir bu yeni sürüm veya yeni program diyelim. Özellikler & Farklar : # Artık link girme derdi yok , direk olarak Manga ve Bölüm seçiyorsunuz ve direk indiriyor. #İndirme sırası diye bir şey var artık ! # İndirme listesi kayıt altında tutuluyor!(Sadece sizin bilgisayarınızda) # Veritabansız hızlı çalışma mantığı. # İletişim ve otomatik güncelleştirme. –#– Programdan Resimler –#– [Hidden Content]] Butonlar : 1 : Güncelleştirme ( MV'nin Manga Listesini güncelleştirir) 2 : Yeni bir bölüm veya liste eklemek için 3 : Listedekileri indirmeye başlat. 4 : Durdur (Download işlemiyosa kullanılmaz ) 5 : Listesi temizle 6 : Ayarlar 7 : Linke gönder([Hidden Content] -link yasaksa kaldırın-) 8 : Hakkında formu. LİNK : (Spoilerde gizli) [Hidden Content] #Metin tamamen v1.5'e aittir.Tasarımda herhangi bir değişiklik olmamasına rağmen indirim mantığını geliştirdim ve hatasız bir uygulama olmasını sağladım.Kullanıcı kaynaklı hatalar için özel mesaj veya mail atmanızı öneririm. Program bir klasörde dursun diğer türlü uğraşırsınız. KULLANIM : Sadece ilk kullanıma mahsus kayıt klasörü isteyecektir.Gözatıp klasörü seçin ve formu kapatın.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...