Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

----------

Banlı Üye
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

---------- last won the day on April 9 2020

---------- had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About ----------

 • Birthday 01/03/1987

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hoş geldiniz şimdiye kadar tanıdığım bütün grafikerler iyiydiler bu arada bende meslek olarak grafikerim. Sizinde olgunluğunuz becerilerinize yansıyacaktır eminim Anisekai ailesine hoşgeldiniz tekrardan.
 2. Hoşgeldin Mert aramıza yeni kan ha :D her zaman lazım. Animeci olman yeterli ayrıca bende mmorpg hastasıyım yıllarımı verdim onlara :) Şimdilik beklemedeyim en son tera online oynadım ama çok sıkıcıydı bakalım ilerde güzel yüksek grafikli rpg ler çıkacak gibi baya bir reklamları var tabi Blade and soul u da avrupa server yapsalar oynardık. Ncsoft firması favorimdir mmorpg de made in korea :D evet tekrar hoşgeldin. Bu arada ilk söylemem gereken şey ismim Erhan memnun oldum.
 3. Anime eski bir seri olup 720p yada üstü bulunmamaktadır yani HD yok. Bizde orjinali olan 480p i kullanmayı düşünürken birden 560p sürümünü bulduk ki biraz garip bir ölçüdür 560p bazı ekranlarda bu tip sıkıntılar çıkarabilir ama amaç görüntü daha kaliteli olsun idi.
 4. Arkadaşlar arşivinde bulunan biri 2. bölümü herhangi bir paylaşım sitesinden upload lıyabilir mi? Biz linkleri çoğaltırız.
 5. Tamamdır tüm anisekai ahalisi olarak herşeyimizle bu animeye saldıracağız. Yeterki siz isteyin. :a70:
 6. Evet isimlerde karışıklık var arşivin tamamlanması için sağdan soldan toplanınca bölümler böylesi sıkıntılar oluyor kusura bakmayın 100004 = 4. bölüm 100005 = 5. bölüm sonraları düzeliyor zaten. İndirmeye devam :a29:
 7. A şansa bak bende Deniz hoşgeldin aramıza :a64:
 8. -Doğum Günün Kutlu ve Mutlu Olsun Nice Senelere-
 9. saat 19:00 gibi japoncası çıkacak bildiğim kadarıyla sonra ingilizceye çevrilecek son olarakta Türkçeye çevrilecek yani büyük ihtimal Yarın çıkar.
 10. Doğum günün Kutlu olsun hemşerim yahu benimle aynı gün doğulur mu ya bari 4 ocak edeydin ikimizde aynı günün adamıyız :D Mutluluklar dilerim yeni yaşında :D
 11. Hoşgeldin Aramıza Ali ben de bugün yani 3 ocak itibariyle 26 yaşındayım iyi forumlar dilerim.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...