Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Creative Nigga

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Creative Nigga

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Eskiden bitirdiğim harika animelerden biri. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada çeviri için teşekkürler.
 2. Öğretmenlerime bile izlettirdiğim animelerden biri . Gerçekten başarılı ve zevkli buluyorum bu Movie'yi. Çeviri ve arşiv için teşekkürler.
 3. MAL'da karşılaştığım bir Movie. Bende bu sıralar izlemek için güzel Movieler arıyordum. Bakalım nasılmış Elinize sağlık.
 4. Daha önceden başlayıp, devam edemediğim animelerden. Şu ana kadar bir çok kez başlayıp, bitirmiş olmam gerekiyordu diye düşündüğüm bir anime hatta. Başlamak bugüne nasipmiş. Çeviri ve arşiv için teşekkürler.
 5. Bende anime serisine yeni başladım sayılır ve animeyi iyice bitirdikten sonra bu Movie'yi de izlemek istiyorum. Kaliteli bir şekilde paylaştığınız için teşekkürler. İndirerek izlemeyi her zaman daha iyi bulmuşumdur.
 6. Elinize ve emeğinize sağlık cidden. Anime'yi bitirdikten sonra bunlarıda izlemek istiyordum. Fansub'un sitesinde depolanıp, paylaşılması çok iyi olmuş. Bu sayede hem emeğe saygı göstermiş oluyor hem de bölümleri indirerek çok daha kaliteli bir şekilde izleyebilmiş oluyoruz. Tekrardan teşekkürler.
 7. Bu Movie'yi ilk defa görüyorum, baya güzele benziyor. İzleyip görelim bakalım.
 8. Arkadaşım son zamanlarda çok öneride bulunmuştu, bende iyice meraklandım. Bakalım nasıl bir animeymiş. Çeviri ve arşiv için teşekkürler.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...