Jump to content

Creative Nigga

Üyeler
 • İçerik sayısı

  7
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Neutral
 1. Öğretmenlerime bile izlettirdiğim animelerden biri . Gerçekten başarılı ve zevkli buluyorum bu Movie'yi. Çeviri ve arşiv için teşekkürler.
 2. MAL'da karşılaştığım bir Movie. Bende bu sıralar izlemek için güzel Movieler arıyordum. Bakalım nasılmış Elinize sağlık.
 3. Daha önceden başlayıp, devam edemediğim animelerden. Şu ana kadar bir çok kez başlayıp, bitirmiş olmam gerekiyordu diye düşündüğüm bir anime hatta. Başlamak bugüne nasipmiş. Çeviri ve arşiv için teşekkürler.
 4. Bende anime serisine yeni başladım sayılır ve animeyi iyice bitirdikten sonra bu Movie'yi de izlemek istiyorum. Kaliteli bir şekilde paylaştığınız için teşekkürler. İndirerek izlemeyi her zaman daha iyi bulmuşumdur.
 5. Elinize ve emeğinize sağlık cidden. Anime'yi bitirdikten sonra bunlarıda izlemek istiyordum. Fansub'un sitesinde depolanıp, paylaşılması çok iyi olmuş. Bu sayede hem emeğe saygı göstermiş oluyor hem de bölümleri indirerek çok daha kaliteli bir şekilde izleyebilmiş oluyoruz. Tekrardan teşekkürler.
 6. Bu Movie'yi ilk defa görüyorum, baya güzele benziyor. İzleyip görelim bakalım.
 7. Arkadaşım son zamanlarda çok öneride bulunmuştu, bende iyice meraklandım. Bakalım nasıl bir animeymiş. Çeviri ve arşiv için teşekkürler.
×