Jump to content

AlperenB

Üye

AlperenB kullanıcısının son zaferi 7 Şubat 2018

AlperenB en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

2 Neutral

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

  1. Sağda solda adını gördüğüm ama izlemediğim bir seriydi. İndiriyim en azından ilk sezonu değerlendirip ona göre izlerim devam edersem. Çeviri ve yükleme için teşekkürler. Mail.ru linki kırılmış.
  2. Sansür kaldırıldı mı bu BD versiyonda? Sansürsüz diye özellikle belirtilmemiş o yüzden soruyorum. Emek için teşekkürler.
  3. İndirme bağlantısı, ya da varsa herhangi bir bağlantı göremiyorum. İndirme bağlantısı yok mu acaba, yani sadece tanıtım niteliğinde bir konu mu bu? [Düzenleme] Çok özür diliyorum "Gelecek AniSekai Fansub Anime Çalışmaları " kısmını görmeden yazdım yorumu. Beklemedeyim Emeklerinize sağlık.
  4. Çeviri ve yükleme için teşekkürler.
  5. Muhteşem bir yapımdır, konusu ve dramı ile büyüleyici özellikte. İzlemenizi tavsiye ederim. Emek ve çeviriler için teşekkür ederim.
  6. Seri için teşekkürler, indireyim bir bakalım nasılmış.
  7. Yeni bulduğum bir anime, baktım çeviride isminiz var hemen damladım Çeviri, yükleme ve emek için teşekkürler. [Düzenleme: Linklerin yalnızca birisi çalışıyor, diğerleri kırılmış. MediaFire çalışan link]

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×