Jump to content

Deat H Note.

Admin
 • İçerik sayısı

  1962
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1709 Excellent

Following 1 member

4 Takipçiler

Deat H Note. Hakkında

 • Derece
  世界をファック。

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

354 profil görüntüleme
 1. Naruto [HD] (103/-) [AniSekai Fansub]

  İşine gelmiyorsa ban.
 2. Merhaba!

  Hoş geldin.
 3. İstek Şikayet Bölümü

  Seriyi 0'dan yapmaya başladığım zaman konuyu açacağım.
 4. One Piece [HD] (61/-) (806/?) (AniSekai Fansub)

  Yorumunuz için teşekkürler lakin çevirisini kullandığımız arkadaşımız güncel bölümde olmadığı için yayıma ara verme kararı aldım. Çeviriler güncele geldiğinde bölümleri toplu bir şekilde yayımlamak maximum 2 günlük iş
 5. Naruto [HD] (103/-) [AniSekai Fansub]

  Seri 140'a kadar tamamlandı. Yakın bir süreçte yayımlanacaktır.
 6. Alternatif eklenmiştir.
 7. Demi-chan wa Kataritai [12/12] [AniSekai Fansub]

  Alternatif eklenmiştir.
 8. Demi-chan wa Kataritai [12/12] [AniSekai Fansub]

  Demi-chan wa Kataritai 1-12 eklenmiştir. AniSekai Fansub iyi seyirler diler. Çevirmen: madao0 Redakter: Lucinia Düzenleme: Deat H Note. Encoder: Deat H Note.
 9. Çevirmen: madao0 Redakter: Lucinia Düzenleme: Deat H Note. Encoder: Deat H Note. Tip: TV Tür: Komedi, Okul, Fantezi, Seinen, Vampir Diğer Adlar: Interviews With Monster Girls, Ajin-chan wa Kataritai, 亜人ちゃんは語りたい Bölüm Sayısı: 12 Durum: Tamamlandı Süre: 24 dk Yayım Tarihi: 08.08.2017 Bitiş Tarihi: 26.03.2017 Yapımcılar: Aniplex, Kodansha, Kanetsu Co., LTD. Studios: A-1 Pictures Trailer: Konu: Hikaye, halk arasında “Demi” olarak bilinen “Ajin” (Yarı insan) ırklarının insan toplumunda yavaş yavaş kabul edilmeye başlandığı bir çağda gerçekleşiyor. Tetsuo Takahashi, üç Demi’nin dikkatlerini çekmeyi ve ayrıca onlar hakkında daha fazla şeyi anlamayı ümit eden bir biyoloji öğretmenidir. İndirme Linki:
 10. 2014 senesinden beri üyeliği olup fakat o günden bugüne hiçbir emeğimize 'teşekkürler' yazmaktan aciz olan arkadaş, yorumları zorunlu hale getirmemize rağmen kurallara uymaksızın hareket eden arkadaş, seni de banlıyorum.
 11. İyi seyirler dostum.
 12. Alternatifler yenilendi.
×