Jump to content

Mizgin K.

Banlı Üye

Community Reputation

0 Neutral

Following 0 members

Mizgin K. does not follow anyone.

About Mizgin K.

  • Birthday 10/10/1995

Personal Information

  • Gender
    Kadın

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. @libero1i Beni tekrar tamamen banlaman için kanalımın reklamını birden fazla konuda açıyorum ki haklı olsaın haydi lütfen üstüne düşeni yap. İletişim kurmayı bilmediğin gibi insan gibi konuşmayı denememe rağmen bana hadsiz şekilde cvp verdiğin gibi şuan tek yapacağın şeyi yapma hakkı veriyorum ki haklı olabilisen haydi banla lütfen ?
  2. @libero1i @libero1i Şoklar içerisindeymişsinizde şark kurnazlığı imişde siz nce bana cvp hakkı tanıyın ondan sonra kalkıp banlayın bu kadar korkmanıza erek yok. Ayrıca burada benden bilgi almak isteyen binlerce kişi var ama siizin işinize gelmez tabii bu durum neyse ya devam edin siz böyle saçmalıklarınıza toptan beni banlayın birde korkak tabi orası ayrı cevap akkı tanımadan mesaj yazmama kısıt koydunuz için ... ben birden fazla yerde konu açılmayacağını bilmiyordumgeldin uyardın tamam dedim hepsini kaldırdın daha sonra açmadım konu başlığı neyin kafası bu. Uyardıktan sonra hiç bir yerde konu başlığı açmamışken beni durduk yerde engelleyemezsin ve de kendin bana ink koy tanıtımını yap dedikten sponra bu ayıbı yapamazsınız. Bu sizin uyanıklığınızdır sizin tabirinizle kurnazlık nokta net.
  3. Merhaba Arkadaşlar, Öncelikle bana ryo diye hitap edebilirsiniz. Evet japonyada okuyorum ve aranıza yeni katıldım. Japonyaya gelmeden önce kesinlikle animelere hayranlığım hiç yoktu, sadece japon kültürüne ilgim fazlaydı. Daha sonra japonca konuşmaya başladım ve japoncamı ilerletmek adına anime izlemeye başladım. Anime sever bir arkadaşım bana bu grubu önerdi. Grupla ilgili herhangi bir fikrim yok. Aynı zamanda youtube kanalım var oradan japonya ile ilgili bir çok şey bulabilirisniz veya bana direk sorular sorabilirisniz. Ayrıca instgramdan beni takip edip anlık japonyadan storyler görebilirsiniz. Eğer bu kanal ve instgra adımı yazmam doğru değilse grup adminlerinden ricam beni uyarmaları ve bende bunu silebilirim. İletişim kurarak anlaşmamız daha doğruu diye düşünüyorum. Ve not düşmek istiyorum ben bu zamana kadar binlerce liseli arkadaşa fikirler öneriler verdim sorularını uzun uzun yanıtladım. Burada keni reklamımı yapmaktan ziyade sizlere de yardımcı olup sizlere ulaşmaya çalışıyorum. Bir korede olan youtuberlar k pop konusu ile binlerce kişiye ulaşırken benim desteklenmem neden yanlış ben onu anlayamamıştım (dha önce bana youtube kanal linkini discord grubuna at deyip sonra beni açıklama yapmadan banladılarda ondan bahsediyorum) neyse adreslerimi aşağıya bırakıyorum, her anda ulaşabilirsiniz, binlerce soru cevapladığım gibi sizin sorularınıza da açığım sevgiler... "Reklam linkleri yönetici tarafından silinmiştir"

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×
×
  • Create New...