Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Whoç

Blog Yazarı
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

4 Neutral

About Whoç

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @kalemsu Herhangi bir sorun yok. Cihazınızda kodek eksik. Herhangi bir kodek paketi kurarsanız sorun çözülür. S.S.S'de açıklaması mevcut.
 2. Zaman ölçeği açısından Dragon Ball izleme sırasını kronolojik olarak sizler için listeledik. Bu sıralama serinin başladığı 1986 yılından, 2022 yılına kadar çıkan tüm Tv, Special ve Movie yapımlarının tamamını içermektedir. İşte yapımın başladığından günümüze kadar olan tam listesi; Dragon Ball Dragon Ball Z: Dead Zone (movie) Dragon Ball Z episodes 1-86 Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (TV special) Dragon Ball Z episodes 87-107 Dragon Ball: Episode of Bardock (movie) Dragon Ball Z: The World's Strongest (movie) Dragon Ball Z: The Tree of Might (movie) Dragon Ball Z: Lord Slug (movie) Dragon Ball Z episodes 108-123 Dragon Ball Z: The History of Trunks (TV special) Dragon Ball Z episodes 124 and 125 Dragon Ball Z: Cooler's Revenge (movie) Dragon Ball Z episodes 126-146 Dragon Ball Z: Super Android 13 (movie) Dragon Ball Z episodes 147-173 Dragon Ball Z: The Return of Cooler (movie) Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (movie) Dragon Ball Z to episodes 174-194 Dragon Ball Z: Bojack Unbound (movie) Dragon Ball Z episodes 195-207 Dragon Ball Z: Broly’s Second Coming (movie) Dragon Ball Z episodes 208-250 Dragon Ball Z: Bio-Broly (movie) Dragon Ball Z episodes 251-253 Dragon Ball Z: Fusion Reborn (movie) Dragon Ball Z episodes 254-288 Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon (movie) Dragon Ball Z episodes 289-finish Dragon Ball GT, all episodes Dragon Ball Super episodes 1-3 Dragon Ball Z: Battle of the Gods (movie) Dragon Ball Super episodes 4-18 Dragon Ball Z: Resurrection F (movie) Dragon Ball Super episodes 19-finish Dragon Ball Super: Broly (movie) Dragon Super Dragon Ball Heroes "Dragon Ball Z" ve "Dragon Ball Z Kai" aynı hikayeyi anlattığından ötürü fillersız hali olan "Dragon Ball Z" dikkate alınarak listelenmiş, "Dragon Ball Z Kai" es geçilmiştir.
 3. Linkleri yeniledik. Bildirim için teşekkürler @Oshiro
 4. @WaikeN Herhangi bir programa gerek yok. Bütün mobil cihazlar pdf formatını açar.
 5. @Baris1453 okuyamamanız imkansız. Tıklıyorsunuz açılıyor bu kadar.
 6. [mal type=manga id=33327] - Linkler -
 7. [mal type=manga id=21] - Linkler -
 8. @demon01 yok ve muhtemelen o rezil finalden ötürü hiç olmayacak. Size tavsiyem mümkünse ne bu sezonu ne de ondan önceki sezonu izlemeyin, tadında bırakın.
 9. @İchigo03 bizler genelde gözümüzü kullanıyoruz okumak için.
 10. Serinin bulunduğu kategori "Askıya alınan projeler" Konuda da büyük puntoyla "Proje askıdadır." yazmakta.
 11. Keşke izleyicilerde blu-ray'in ne olduğunu bilse ama neyse. İyi seyirler dilerim.
 12. @bahsidjr Şu an indirip deneyip teyit ettim; ekranı sağdan sola doğru kaydırırsanız, bir sonraki sayfa açılır. Soldan sağa kaydırırsanız, bir önceki sayfa açılır. Okumaya ise sayfanın solundan değil, sayfanın sağından başlayarak okuyunuz. Eğer telden okumaya yine zorlanırsanız yorum olarak belirtiniz. Hafta sonu zip olarak değil de direkt resim olarak yüklerim ve böylece direkt indirmeden telefondan okuyabilirsiniz. Bu arada direkt Pdf olanları da indirmeden, herhangi bir program kullanmadan okuyabilirsiniz.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...