Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Whoç

Blog Yazarı
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

5 Neutral

About Whoç

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @hamzabeyZ Bazı yorumlara gerçekten hiç anlam veremiyorum.
 2. @Yhwach Linklerde bir sorun yok, tıklayınca açılıyor. Sorun sizden kaynaklı; çünkü konu altındaki kalın harflerle, büyük puntolarla, renkli zemine yazılmış kısa ve öz açıklama metnini okumamışsınız. Muhtemelen bu mesajı da okumayacaksınız.
 3. @bahsidjr Şu an indirip deneyip teyit ettim; ekranı sağdan sola doğru kaydırırsanız, bir sonraki sayfa açılır. Soldan sağa kaydırırsanız, bir önceki sayfa açılır. Okumaya ise sayfanın solundan değil, sayfanın sağından başlayarak okuyunuz. Eğer telden okumaya yine zorlanırsanız yorum olarak belirtiniz. Hafta sonu zip olarak değil de direkt resim olarak yüklerim ve böylece direkt indirmeden telefondan okuyabilirsiniz. Bu arada direkt Pdf olanları da indirmeden, herhangi bir program kullanmadan okuyabilirsiniz.
 4. @bahsidjr Klavyedeki yön tuşlarıyla sayfalar arası geçiş yapabiliyorsunuz?
 5. @bahsidjr Merhaba. Neden e-kitap okuyucusunda açmaya çalışıyorsunuz ki? Zip içerisindekilerin bazıları normal düz (jpg v.b.) resim formatında, bazıları pdf formatında. Dosyalara çift tıklayarak piyasadaki mevcut tüm cihazlarda açabilirsiniz.
 6. @Erdi Cloud linki kırılmış lakin Google drive alternatifi sağlam ve sorunsuzca iniyor?
 7. @Ömer Ünlü Ciddi misiniz? Gerçekten şaka gibi bir yorum... İndir tuşuna basıyorsunuz iniyor. Daha nasıl kolay olabilir? Umarım yazmış olmak için yazmışsınızdır aksi takdirde şiddetle mr çekinmenizi öneriyorum.
 8. @Game Rage Sadece upload yok o seride. Çeviriden tutun karaoke, logo, encode v.b. nice emek mevcut. En emek gerektirmeyen upload'a teşekkür etmek aşırı abes.
 9. @serser Bu çok mantıksız; zira Türkçe dilinde kalın harflerle yazılmış bir halde indirme linkleri konu altında mevcut ve hatta arka planı renkli alan içinde ikonlar mevcut. Linkleri görememek için okuma bilmemeniz gerekiyor fakat yazı yazabildiğinize göre, okuma biliyor olmalısınız. Buna rağmen hala göremiyorum diyorsanız, muhtemelen trollüyor olmanız lazım; zira bunun mantıklı bir açıklaması olamaz. Sanırım en sağlıklısı sizi siteden yasaklamak olacak.
 10. @Mazca Delidumrul Elinizde pdf programı varsa, resimleri tek dosya pdf formatına çevirebilirsiniz.
 11. @Cheteen konu altında "linkler" yazan yerde.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...