Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rowling

Blog Yazarı
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

4 Neutral

About Rowling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rowling

  logo

  Hepsi bir birinden güzel olmuş. Elinize sağlık.
 2. @TheUltray TR "teşkürler türkanime ekıbı" ne demek arkadaşım? Sitenin dört bir tarafında yazdığı üzere burası AniSekai ve hiçbir fansub'da Türkanimenin değil. Bu saçma zihniyetin hala bitmemiş olması oldukça abes. Her neyse banlıyorum seni. Nerenin neresi olduğunu öğrendiğin vakit gel.
 3. @CalypsOo uzun zamandır böyle mantıksız ve cringe bir yorum görmemiştim lakin sonradan üyelik tarihinize baktım ve "2012 tarihli üyelik, ilk yorumunuz" pek şaşırmamak gerek sanırım. Yorum zorunluluğu koyana kadar hiçbir emeğe teşekkür dahi etmemiş birinden çok bir şey beklememek gerek... Keşke böyle zihniyetleri kalıcı banlasalar.
 4. @Yasinin Otaku'ları "elişsane sağlıkm tkeeşkür edrm" çok ilginç bir etnik dilmiş doğrusu. Türkçeyi düzgün kullanınız.
 5. High School DxD 5. sezon ne zaman yayınlanacak? High School DxD 5. sezonu nasıl, nereden izleyebilirim? Bu kısa yazımızda High School DxD 5. sezona dair bilgileri siz değerli takipçilerimizle paylaşacağız. Bildiğiniz üzere High School DxD'nin tüm Dünya genelinde oldukça fazla bir hayran kitlesi mevcut ve bilinenin aksine sadece erkekler değil, belli başlı anketler ve analizler sonrası kadınlarında azımsanamayacak derecede beğenerek izlediği bir tür anime haline gelmiş olduğu tespit edilmiş. Evet, yanlış duymadınız! En az erkek fanları olduğu kadar, kadın fanlarıda bulunan ve cosplay etkinliklerinde başı çeken bir anime haline gelmiş bulunmakta. Peki bu animeyi diğerlerinden ayıran nedir? İlk olarak 2008 yılında yayınlanan High School DxD Novel formatında (bir nevi roman serisi) serisi çok zaman geçmeden hayran kitlesine oldukça kısa zamanda ulaşmıştır. Döneminde diğer yapımlara, tür olarak ecchilere kıyasla kendisini öne çıkaran, marjinal yapan bir çok detaya ve ögeye değinilmiş olan High School DxD, günümüz bir birinin kopyası olan animelerin arasından bile hala da zorlanmadan sıyrılmaktadır. Yapımın 2012 tarihi ile animeleştirilmesi ile mevcut hayran kitlesinin kat ve kat arttığını da unutmamak gerek. Seyircisiyle ilk olarak 2008 yılında Novel (mangadfan ziyade bir çeşit roman) olarak buluşan ve 2012 tarihi itibariyle animeleştirilip tv ekranlarına gelen High School DxD animesinin sansürsüz bir şekilde 5. sezonuna ve hatta ilk 4 sezonu ile ova, special ve filmlerine nereden ulaşabilirim? Bu sorunun cevabı tabii ki de sitemiz https://anisekai.com üzerinden ulaşabilir, kesintisiz bir şekilde izleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu kadarı bana yetmez diyorsanız, tamamlanan anime projelerimiz, devam eden anime projelerimiz veyahut gelecek anime projelerimiz kategorilerine girerek sizler için çevirip fansubladığımız nice seriye ulaşabilir, kesintisiz şekilde izleyebilir ve indirebilirsiniz. High School DxD 5. Sezon ne zaman yayınlanacak? Diğer sezonları ilkbahar - yaz mevsimlerinde yayınlanan High School DxD serisinin 5. sezonu ise Nisan ayında yayımlanması planlanıyordu lakin mevcut durumlardan ötürü tarihte oynama tabii ki oldu. Çalışanların yaptığı açıklamaya göre yaz aylarına doğru yayımlanacağı açıklanan seri, mevcut şartların değişmediği takdirde yaz ortalarına doğru High School DxD 5. sezonu yayımlayacaklarını duyurdu. Lakin mevcut durumlardan ötürü tarihte oynama olduğundan ötürü, elbet tekrardan sarkma olması da muhtemel olmasına değinmeden geçemeyeceğiz. Şunu unutmamak gerek; maddi açıdan ötürü oldukça kazandıran bir yapım olduğundan ötürü bırakın 5. sezonu, daha nice sezonu çıkacağına emin olabilirsiniz.
 6. @hermit1 Sadece senin gibi Türkçe dahi bilmeyen, ailesinden zerre edep almamış niteliksiz bir dil fakiri çomara ücretsiz bir şekilde çeviri sunuyoruz. Bak yorum kutusunun üzerinde çok güzel kısa bir açıklama mevcut; "Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır." fakat işte senin gibi görgüsüz, cahil cühela bireyler idrak edemiyor demek ki. Türkçeye bak, seni okutan hocaya yazık, daha düzgün bir cümle dahi kuramıyorsun... Cidden şaşıyorum, sanki taş attı da olmayan omurgası acıdı paşamın.
 7. @newbeee "link weeeerrr" şeklinde üslup bilmez çocukça yorumundan sonra, bana kalsa öteki hesabın gibi bununda banlanmasını isterdim.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...