Jump to content

2Pac

Members

Community Reputation

0 Neutral

Following 0 members

2Pac does not follow anyone.

About 2Pac

 • Birthday 10/11/1996
 1. Yanlış hatırlamıyorsam Rinnegana sahip olmak için 2 adet ethernal mangekyou sahibi göz ele geçirmek gerekiyodu. Madara zaten kardeşinin gözlerini alarak rinneganı uyandırdı. VE Kyuubi yi yaratan 6 yolun bilgesi değil miydi? Ayrıca Nagato rinneganı kendi başına aktif etmedi Madara verdi diye haıtlıyorum. Yanlışım varsa düzeltin
 2. Kimseye görüşünü sunduğu için kendini yüceltiyor demeye hakkın yok.Ayrıca konumuz animeler çizgi film midir değil animeler çizgi dizi midir.
 3. Anime hakkında söylediğin çoğu şey doğru ancak çizgi dizilere sadece çoçuklar için demek bence yanlış çünkü yetişkinler için ( erotik içerik değil) de çizgi diziler mevcut. The Simpsons-Family Guy- South Park gibi yetişkinlere yönelik çizgi dizileri çocuklara yönelik çizgi dizilerle aynı kefeye koyup "Çizgi Diziler çocuklar içindir." demek çok yanlış.
 4. Açıkçası bende sevmedim ama tüm bölümleri izledim. Heyecanla-merakla izlemedim. Boş kalmayayım diye ne bileyim günü doldursun diye izledim.
 5. Yang ı gördüm ve direk sekmeyi kapattım. :a29: :a29:
 6. Hortlatıyomuyuz konuyo? Eğer evetse Heroes IV Might and Magic :a50: :a50:
 7. Ortak bir MMORPG seçelim orada klan/guild/birlik vb bi oluşum yapalım :D
 8. 2Pac

  Beyler :(

  Yapacak yorum yok
 9. Allahtan caps yapıyosun :D SWF yapsan ne olurdu çok merak ettim. ;D Edit: Sezarın hakkı Sezara. +1 :D

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

.

Bizi Takip Edin.

×
×
 • Create New...