Jump to content

tiso1981

Üyeler
 • İçerik sayısı

  92
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

5 Neutral
 1. Çeşitli Artbook

  İlk verdiğim kink'e yükledim.
 2. Çeşitli Artbook

  İlk verdiğim link'e yükledim.
 3. Çeşitli Artbook

  Master File Armored Trooper - AMT-09-ST Scopedog [Hidden Content]
 4. Çeşitli Artbook

  İlk verdiğim link'in içinde var.
 5. Çeşitli Artbook

  The Art of Magic the Gathering - The Wrath Cycle [Hidden Content]
 6. Çeşitli Artbook

  Master File Metal Armor - Dragonar [Hidden Content]
 7. Çeşitli Artbook

  VOTOMS AT Perfect Estabilishement Data 2 [Hidden Content]
 8. Çeşitli Artbook

  VOTOMS AT Perfect Estabilishement Data [Hidden Content]
 9. Çeşitli Artbook

  Votoms Odyssey [Hidden Content]
 10. Çeşitli Artbook

  Final Fantasy Type-0 Offical Artbook Shu No Hishi [Hidden Content]
 11. Çeşitli Artbook

  Elimde çeşitli artlar var anime,manga vb. genelde Japonca indirmek isteyen için link aşağıdadır. İndirme : [Hidden Content] Şimdikik yülediklerim : Bunlarda başka bir siteye yüklediklerim. Space Battleship Yamato 2199 Offical Data Book - Earth -1-: [Hidden Content] Space Battleship Yamato 2199 Offical Data Book - GARMILLAS: [Hidden Content]
 12. Manga Çizim Seti

  Nereye açacağımı bilemediğimden buraya açıyorum. Manga çizecek seniz böyle bir set işinize daha çok yarar. Deleter marka aldığım site burası: [Hidden Content] Kalemler burada da bulabilirsiniz herhangi sanat malzemesi satan yere giderseniz. Çizim tekniği ve malzemeleri nasıl kullanılacağına dair deleter manga techniques kitabın 5.kitabı toplamda 7 kitap. [Hidden Content] Aldığım Setin içindekiler Ink ve Trial Pen Set. [Hidden Content] [Hidden Content] Kağıt olarak a4 ve b4 kağıt kullanıyor 70 gr ile 140 gr arasında. Orjinal sitesinde de var yukarıda manga seti aldığım sitede var setin içindende 110 gr A4 çıkıyor 20 tane daha sonra almak istersen 40'lı paketler halinde var. Orjinal sitedeki kağıtların listesi : [Hidden Content] , Rakuten' de bir çok satıcı olunca aramanız gerekecek bazı satıcılar japonya dışına ürün satmıyor. Diğerleri malzemeler Türkiyede bulunduğu hemen Jr Screen'e geçiyorum video da nasıl kullanıldığını gösteriyor. Tonlamak için kullanılıyor. [Hidden Content] , Rakuten kağıt için yazdıklarımın aynısı geçerli. Bir kaç tane de örnek çizim tonlamalı ve tonlama sız.
 13. Raw Manga

  Biraz işlerim vardı ara verdim.Özel mesaj ile attım bulduğumda özel mesaj ile sizi bilgilendireceğim.
 14. Raw Manga

  Koe no Katachi tamamı yüklendi.
 15. Raw Manga

  Japonca olarak mangaları okumak isteyenler buradan açıp okuyabilir: [Hidden Content] Bulabildiğim mangaların ciltlerini elimden geldiğince yükleyeceğim.Konuya katkıda bulunmak isteyenler konunun altına linkleri eklesinler indirip düzenledikten sonra konuya ekleme yaparım.İyi günler.
×