Jump to content

tiso1981

Üye
 • İçerik sayısı

  92
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

5 Neutral

Following 0 members

tiso1981 does not follow anyone.

tiso1981 Hakkında

 • Doğum Günü 08/04/1981
 1. Çeşitli Artbook

  İlk verdiğim kink'e yükledim.
 2. Çeşitli Artbook

  İlk verdiğim link'e yükledim.
 3. Çeşitli Artbook

  Master File Armored Trooper - AMT-09-ST Scopedog https://mega.nz/#!GM1n1RhQ!XxT3boa6xah-av9ft_XqZQUSeJ06GNDDIgiemztGh44
 4. Çeşitli Artbook

  İlk verdiğim link'in içinde var.
 5. Çeşitli Artbook

  The Art of Magic the Gathering - The Wrath Cycle https://yadi.sk/d/7RUpqjHZwpp5A
 6. Çeşitli Artbook

  Master File Metal Armor - Dragonar https://yadi.sk/d/gtQEudnRwqijh
 7. Çeşitli Artbook

  VOTOMS AT Perfect Estabilishement Data 2 https://yadi.sk/d/XN2eVbdEx9fZq
 8. Çeşitli Artbook

  VOTOMS AT Perfect Estabilishement Data https://yadi.sk/i/gj5FRjVbx9fkE
 9. Çeşitli Artbook

  Votoms Odyssey https://yadi.sk/i/qhS4fwjAxA3Fb
 10. Çeşitli Artbook

  Final Fantasy Type-0 Offical Artbook Shu No Hishi https://yadi.sk/i/VyUgfMyrxD9bS
 11. Elimde çeşitli artlar var anime,manga vb. genelde Japonca indirmek isteyen için link aşağıdadır. İndirme : https://yadi.sk/d/rtLJyyiHwgqio Şimdikik yülediklerim : Bunlarda başka bir siteye yüklediklerim. Space Battleship Yamato 2199 Offical Data Book - Earth -1-: https://mega.nz/#!2FVBnBhR!zQxUp0c5BbKZpkXNuDEWwbM6XfwMzJh3w8d3wmKGO_U Space Battleship Yamato 2199 Offical Data Book - GARMILLAS: https://mega.nz/#!jAVCWZTC!C5kGCvDxIIVN5oJLPyB3t3ycdrAfF0JmUuNfiob7lSg
 12. Nereye açacağımı bilemediğimden buraya açıyorum. Manga çizecek seniz böyle bir set işinize daha çok yarar. Deleter marka aldığım site burası: http://global.rakuten.com/en/store/nagasawa/item/deleter-mangatoolspdx/ Kalemler burada da bulabilirsiniz herhangi sanat malzemesi satan yere giderseniz. Çizim tekniği ve malzemeleri nasıl kullanılacağına dair deleter manga techniques kitabın 5.kitabı toplamda 7 kitap. http://deleter-mangashop.com/index_en_usd_16-35.html Aldığım Setin içindekiler Ink ve Trial Pen Set. http://deleter-mangashop.com/goods_en_usd_736.html http://deleter-mangashop.com/index_en_usd_14-25.html Kağıt olarak a4 ve b4 kağıt kullanıyor 70 gr ile 140 gr arasında. Orjinal sitesinde de var yukarıda manga seti aldığım sitede var setin içindende 110 gr A4 çıkıyor 20 tane daha sonra almak istersen 40'lı paketler halinde var. Orjinal sitedeki kağıtların listesi : http://deleter-mangashop.com/index_en_usd_74.html , Rakuten' de bir çok satıcı olunca aramanız gerekecek bazı satıcılar japonya dışına ürün satmıyor. Diğerleri malzemeler Türkiyede bulunduğu hemen Jr Screen'e geçiyorum video da nasıl kullanıldığını gösteriyor. Tonlamak için kullanılıyor. http://deleter-mangashop.com/index_en_usd_63.html , Rakuten kağıt için yazdıklarımın aynısı geçerli. Bir kaç tane de örnek çizim tonlamalı ve tonlama sız.
 13. Raw Manga

  Biraz işlerim vardı ara verdim.Özel mesaj ile attım bulduğumda özel mesaj ile sizi bilgilendireceğim.
 14. Raw Manga

  Koe no Katachi tamamı yüklendi.
 15. Raw Manga

  Japonca olarak mangaları okumak isteyenler buradan açıp okuyabilir: https://mega.co.nz/#F!M45kHJKB!kfrVV6g08hd5GoYHGwBSdQ Bulabildiğim mangaların ciltlerini elimden geldiğince yükleyeceğim.Konuya katkıda bulunmak isteyenler konunun altına linkleri eklesinler indirip düzenledikten sonra konuya ekleme yaparım.İyi günler.
×