Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Admin

libero1i

Administrators
 • Content Count

  1,769
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  243

You can change the content in the translations: aXenProfilePro_Title_1

You can change the content in the translations: aXenProfilePro_Text_1

libero1i last won the day on November 7

libero1i had the most liked content!

Community Reputation

403 Excellent

About libero1i

 • Birthday April 20

Personal Information

 • Gender
  Erkek

Recent Profile Visitors

11,008 profile views
 1. @Vvyhfhh Dosya arşivlenmiş halde upload edildi. Winrar, 7zip veyahut muadili bir sıkıştırma programını kurduktan sonra inen dosyayı arşivden çıkarabilirsiniz.
 2. [mal type=anime id=37675] Çevirmen: siddhartha Editör ve Encoder: libero1i - Blu-Ray 1080p Klasör Linkleri - Notlar; Piyasadaki en net görüntü kalitesine ve en doğru çeviriye sahiptir. Ham Blu-Ray'den riplenmiştir. Mevcut internet hızı ve depolama birimlerinin maliyeti açısından video boyutu minimum boyuta kayıpsız sıkıştırılmıştır. İzleme esnasında video ram üzerinde ekstra boyutlanır ve seyir bittikten sonra sıfırlanır. Arşiv amaçlı üretilmiştir. Kendi sitemiz dışında herhangi bir online izleme sitesi zerre umurumuzda değildir ve sadece arşivcilere özel üretilmiştir. Önemli Not: Piyasadaki tüm video alternatifleri riplenmiş bd'den tekrar tekrar riplenmiş ve haliyle piksellerde inanılmaz lekelenmiş, görüntü kayıpları had safhada yaşanmış. Eğer bir videoyu Bd olarak sunacaksanız, ham bd'den riplemelisiniz aksi takdirde bu amatör eğlendirmekten öteye geçemez.
 3. @Helioss Linkler yenilendi. Sayfayı yenileyip sorunsuzca indirebilirsiniz.
 4. [mal type=anime id=39535] Çevirmen: XFatalError Editör ve Encoder: libero1i - Blu-Ray 1080p Klasör Linkleri - Notlar; Piyasadaki en net görüntü kalitesine sahiptir. Ham Blu-Ray'den riplenmiştir. Min. 3 farklı program ve çeşitli araçlarla karakterin objelerin line ve arka planlar yapay zekayla baştan çizilmiştir. Mevcut internet hızı ve depolama birimlerinin maliyeti açısından video boyutu minimum boyuta kayıpsız sıkıştırılmıştır. İzleme esnasında video ram üzerinde ekstra boyutlanır ve seyir bittikten sonra sıfırlanır. Arşiv amaçlı üretilmiştir. Kendi sitemiz dışında herhangi bir online izleme sitesi zerre umurumuzda değildir ve sadece arşivcilere özel üretilmiştir. Önemli Not: Piyasadaki tüm video alternatifleri riplenmiş bd'den tekrar tekrar riplenmiş ve haliyle piksellerde inanılmaz lekelenmiş, görüntü kayıpları had safhada yaşanmış. Eğer bir videoyu Bd olarak sunacaksanız, ham bd'den riplemelisiniz aksi takdirde bu amatör eğlendirmekten öteye geçemez.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...