Jump to content

Shaco

Üye

Topluluk Puanı

0 Neutral
 1. Shaco

  İzleyecek Anime Arıyorum

  Sword art onlineyi izledim de diğerini listeye alim :) FMA bana çocuksu geliyor nedense 1-2 bölüm izledim ısınamadım :)
 2. Shaco

  İzleyecek Anime Arıyorum

  Başlıkta da belirtiğim gibi izleyecek anime arıyorum. Ecchi izlemeyi sevmiyorum onuda önceden belirtmek iyi olur diye düşündüm. Şuan için izlediğim animeler One Piece , Naruto Fiilippuden :a11: , Shingeki No Kyojin bunlara benzer beni izlerken kendine bağlayacak izlerken olan olayları ağzım açık şekilde izleyeceğim animeler arıyorum :) Şimdiden Teşekkürler.
 3. Shaco

  Bu Mu? Bu Mu ?

  skrillex battlefield mi call of duty mi?
 4. Uykumu bölmek için güzel bi sebep var mıydı da böldüler
 5. Dostum naruto animesindeki ws ler. Bleach değil. İlk Vs'lere baktığımda sadece narutodan değil one piece den de olduğunu görünce yazdım zaten :)
 6. Shaco

  Bu Mu? Bu Mu ?

  Hulk İshida mı Sado mu
 7. Shaco

  Merhaba

  Merhaba. Ben Adana'dan Mehmet Can Çukurova Üniversitesinde öğrenim görevlisiyim yarışmacı arkadaşlara başarılar :)
 8. Mangayı takip etmiyorum ama yeni opening den gördüğüm üzere Madara ile kageler savaşıyor ve Madaranın 2 gözünde de Rinnegan olmasına rağmen adam Susanoo'yu ortaya çıkarıyor. Susanoo 2 gözde de mangekyou sharinganı uyandırınca ortaya çıkan ek bi jutsu değil miydi ?
 9. Başlıkta da dediğim gibi bu seriyi 2 defa baştan izledim ama her izleyişimde aklıma takılan bi soru oldu belki aranızda bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri vardır. Minato Kyuubii ( yalnış olabilir tam hatırlamıyorum yazılışını ) Narutonun içine mühürledi ve bu işlem sırasında öldü buraya kadar her şey normal fakat Minato'nun bir ailesi yok muydu yani Namikaze soyundan gelen birisi Naruto ile ilgilenemez mi ? Hadi Uzumaki klanı mühürleme teknikleri yüzünden yok edildi peki Namikaze soyuna ne oldu :)
 10. Shaco

  Haki

  En önemi adamı unutmuşsun Haoshoku Hakide Gol D. Roger :)

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×