Jump to content

zekican5

Üye

Topluluk Puanı

0 Neutral

Following 0 members

zekican5 does not follow anyone.

zekican5 Hakkında

 • Doğum Günü 10/30/1994
 1. bu seri bende. bende yani, ötesi yok kavga çıkarırım :a11: @Onur: "Donma" ile "Titreşim"i nedense ben bağdaştıramadım pek :D bu serinin tek sevmediğim yanı FanService ile romantizm bir arada pek iyi olmuyor, aynı şeyi High School DxD'de de var. kıza tam sempati duyuyorsun kız gidip damı bacağı dağıtıyor gözünün önünde, olmuyor :D Furkan gel kapışak krdeşim seri için :a39: :a39:
 2. Güzel bi sezon finaliydi. Seride emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler :a50:
 3. Hadi bakalım çıksın :D Sanki çıksa izleyebileceğimde
 4. Burak ve Serdest başarılar. Off çıksında izleyek yha. Bu sezon kendi serimle birlikte en çok beklediğim seri kendileri umarım mangası kadar güzel olur :a19:
 5. zekican5

  Merhabalar.

  Hoşgeldin Berke. Ben Zeki. Demek Antalyadansın ne mutlu :D ( Bu arada Antalya da anime akımımı oluyor ne bu ara sürüsüyle antalyada olan anime severle tanıştım ) Mert Antalyayı animeleştiriyor sanırım Neyse uzun lafın kısası iyi eğlenceler...
 6. zekican5

  Herkese Merhaba

  Cantuğ aramıza hoşgeldin. Ben Zeki :D Odtü de okuyormuşsun ( Ankara dan birisi daha çok mutlu oldum :D ) Bende THKÜ de Uzay müh. okuorm. Anime manga hastasıymışsın ne güzel. Senin yıllardır aradığın yer burası dostum. Benden uyarı aşırı bağımlılık yapar :a39: :a39: :a39:
 7. Mehmet abi izledm son bölümü dediğin kadar var. Bi de senin çeviri gelsin onu da izleyeyim. Ellerine sağlık şimdiden :D
 8. Büyük ihtimalle o yüzden bitirdiler zaten. Dert animenin devamının ne zaman geleceği umarım 1 yıl ı geçmez... :a39:
 9. Zeki nisanda özet bölüm gibi bölümlerle devam edicekler diye biliyorum.. Doru biliyosun kardeşim. Ama özet işte Ne kadar sarar bizi tartışılır hem manga bu kadar havaya girmişken :a39:
 10. Evet sonuna geldik FT'nin de. Mangayla yetineceğiz artık. Umarım 1-2 seneye devamı çıkar yoksa... :a39: :a39:
 11. Burak ellerine sağlık kardeşim. Senin sayende güzel bir serinin daha sonuna geldik. Umarım dediğin gibi 2. sezon çıkar. Umutla bekliyorum :a39: Çevirisi zor olan bu seriyi uzun uğraşlar vererek güzel bir şekilde çevirdiğin için tekrar tekrar teşekkürler :a50: :a50: :a41: Photo Kano içinde gözümüz yollarda :a41:
 12. Doğum günün kutlu olsun Ekin. Hep beraber nice seneler geçiririz inşallah. :a70: :a70: :a70:

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×