Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KirigayaKazuto

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Tek Kelime İle MÜKEMMEL...
 2. Dediğine katılıyorum. Ama bence Donflamingo da fena....
 3. Güzel bölümdü.... Bence hiçte abartı değil. Novele sadık kaldılar. Seed öbürü bölümde olur...
 4. Her neyse şimdilik elimizdekiler ile yetinelim. Geçen gezinirken sao amv leri buldum. Paylaşayım dedim... Bu hareketli olan [Hidden Content] Bu duygusal Üzerinde oynama yaptığım birkaç fotoğrafta paylaşacağım... Umarım Beğenirsiniz...(Fotoğrafların Orjinalleri Bana Ait Değildir...) Onu yaparlar hala ihtimal var. UW var 3 sezon çıkar ondan. Her kata hikaye yazmaya başladı... Oradanda çıkabilir...
 5. :a11: O konuda aynı düşünüyorum. 3.oyuna gerek yok ama bitmesini de istemiyorum.
 6. Düşüncene katılmıyorum. İlle de yeni oyun olmak zorunda değil. Tek tek her kata hikaye yazıyor yazar. Onlardan bir anime çıkabilir.
 7. Önden gidince öyle oluyor azıcık. Siz eğer sadece animeyi izlediyseniz volume 2 nin sonuna kadar izlediniz. Ben :a39:12 volume de olunca..... Ama akeno da neymiş Rias varken :a19:
 8. Teşekkür ederim.. 12.sınıf olmasam çevirici olmayı planlıyordum ama.... Dersler izin vermiyor. :a11:
 9. Gerçekten güzel anime... Gerçi manga daha güzel vaktiniz olursa okuyun.. ;D
 10. Tartışmasız Luffy nin Robine Seslenişi Robin mada omae no kuchikara kikenei ikitaito ieeeeeeee.... gibi birşeydi. :a19:
 11. Merhaba benim adım Oğuzhan. Sword Art Online çevirileri ararken bu siteyi buldum. Uzun zamandır anime ve Manga takip eden biriyim. Neredeyse her tür manga okumuş ve anime izlemisimdir. Hatta gurur duyduğum küçük bir manga koleksiyonum bile var. Uzun lafın kısası bu sitedeki ortamı beğendim ve takılmaya karar verdim. Yoroshuku Minna... :a64:

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...