Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

R.C.

V.i.p.
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

R.C. last won the day on June 26 2020

R.C. had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About R.C.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. benim yaptıklatımdan izleyebilirsin:) fena sayılmaz:) Yav hocam dalga mı geçiyon benke :a39: heralde senin yaptıklarını izleyeceğim de filler izlemek istemiyordum atlarım diye düşünmüştüm kimse yardım etmeyince hepsini indirdim bigünde :) o kadar çok filler var ki,artık normal bölümler nerde diye sormak gerekiyor:)
 2. teşekkür ederim perşembe akşamı iki bölüm birden ekliyeceğim yeni bölüm ve 313 .bölüm...Bölümler filller oldugu için çok acele etmiyorum bide görüntü kalitesini artırıyorum bu yüzden encode biraz daha uzun sürüyor.
 3. Arkadaslar yeni bölümler eklenmiştir alternatif linkler de eklenecektir iyi seyirler.
 4. Arkadaslar bölümler filler oldugu için geç yayınlıyorum, 3 bölum birden yayınlayacağım arşiv yapan arkadaşlar için.
 5. Arkadaşlar projelerimiz aynı hızda devem etmektedir naruto shippuudenin karaokesi hazırlacaktır, iki bölüm birden yayınlayacağım.
 6. bütün bölümler ftp sistemimizde mevcuttur oradan indirebilirsin [Hidden Content]
 7. Yoğunum- Sınavlarım var o yüzden gecikti... O Bölümleri encode yapacağım arkadaşlar,Karaoke için bekletmiştim.
 8. Karaokeground sayfasından Logan'ın hazırlamış olduğu karaoke yapımı hakkındaki temel bilgileri edinebileceğiniz video anlatımlı derslere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. [KG]Karaoke Yapımı Ders 1: Aegisub'da Karaoke Zamanlama Süre: 10 dakika 27 saniye Boyut: 40,6 mb [Hidden Content] [KG]Karaoke Yapımı Ders 2: Aegisub'da Karaoke Efekti Yapma Süre: 8 dakika 34 saniye Boyut: 68,7 mb [Hidden Content] [KG]Karaoke Yapımı Ders 3: Adobe After Effects'de Karaoke Efekti Yapma Süre: 18 dakika 32 saniye Boyut: 101 mb [Hidden Content] [Hidden Content]

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...