Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DirtyDragon

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About DirtyDragon

 • Birthday 10/01/1990

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Büyük yazıyla yazmanın ne anlamı var? 2. Erhan abiyi aramasını biliyorum çünkü ezberimde. Bunu da neden mi söylüyorum? Çünkü Telefona format attım bütün numaralar gitti. Hem hiç değilse ben sordum peki sen yaptın mı bunu? Neyse bunları burda konuşmanın manası yok. Ha diyorsan ki (Nikah günü konuştuğumuz sıra harici) 1 sene sonra yazanın selamnını almam diye orası başka. @FiReHoZeO_o
 2. Nasıl yani? Valla Ozana yazmıştım bir keresinde face'den cevap yok. Erhan aga desen zaten 2 haftaya bir arama yağmuruna tutuyorum cevap vermiyor. Sen desen zaten telefon numaran yok :D Valla bemkisi üşengeçlik yok konu aç felan fişman bana göre değil Vay be 3 oldu mu yav :D
 3. Bende kendimi üşengeç bilirdim de sen benden de beter çıktın. Sen baya bi geç kalmışsın be, 2 sene sonra Hoşgeldin Setenay (ateşi körükleyek bayadır konuşamadık senle :D(şaka maka soğan kafalar nerde? Bende onları çok özledim )
 4. Haha ne demek abi herşey anime için ama artık bi uğramayı da ihmal etme :D
 5. Aramıza hoşgeldin diyelim artık da bildiğim kadarıyla "farketmez" diye bir anime karakteri yok :D Onun yerine gerçek bir sevdiğin anime karakteri varsa onu emrasl1 arkadaşımıza söylemen gerekiyor. Eğer dediğin karakter kullanılmıyorsa şu anda o da ona göre bir rank barı hazırlayacak sana :)
 6. Doğum günümü hatırlayan herkese teşekkürler :)
 7. Çeviride kolaylıklar dilerim yalnız anime benim için hayal kırıklığıydı. Teşekkürler. Ve dediğine de tam anlamıyla olmasa da katılıyorum. Daha fazla aksiyon ve dövüş bekliyordum açıkcası. Ama dövüş sahnelerini güzel yapmışlar.
 8. Bol imlâ hatalı seyirler demek istedin herhalde :D Şu anda çeviri %50 de bugün çeviri yapamamıştım yarın devam edeceğim. Bekleyenlere duyrulur :)
 9. Çeviriye başlarsanız haber verinde beklemede kalalım Evet yazmayı unuttum. Çevirisi çıktı dediğim grubun çevirisi, çeviri programından yapılmış. Zaten kısa bir süre sonra kaldırıldı bile torrent sitelerinden. Fakat şu anda karaoke ve şablon hazır durumda. Bir tek çıkması geriye kalan. Bu yüzden biraz daha beklemede kalın :)
 10. Arkadaşlar hem raw birde beklenmedik bir hızla ingilizce sub da çıktı (hayret ettim doğrusu :a39: ). Grubun çeviri kalitesine bakcağım şimdi eğer beğenirsem hemen çeviriye başlayacağım en olmadı adam akıllı bir fansub çevirene kadar bekleriz. İyi forumlar dilerim ve beklemede kalın :)
 11. Merhaba Emre aramıza hoşgeldin. Bende Volkan, memnun oldum. Umarım keyifli vakit geçirirsin burda :)
 12. Ve 8. bölüm de eklenmiştir iyi seyirler :) Bu arada karaokeler bende olmadığı için en yakın zamanda 7. ve 8. bölüme v2 gelecektir. Şimdilik asıl encoderları v2 için beklemek zorundayız :)

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...