Jump to content

YotsubaTO!

Üye

Topluluk Puanı

0 Neutral

Following 0 members

YotsubaTO! does not follow anyone.

YotsubaTO! Hakkında

 • Doğum Günü 10/06/1983
 1. Cilt1 Cilt2 Cilt3 Cilt4 Cilt5 Bölüm40 Bölüm41 Bölüm42 Bölüm43 44.Bölüm yenilenecek. Bölüm45 Bölüm46 Bölüm47 Cilt7 Cilt8 NOT: Tanıtımı ve linkleri cilt olarak da verilecektir. Şimdilik bölümler halinde verilmiştir. :)
 2. Aşağıdaki resme benzer kısa da olsa bir yaşadığım anlar oldu. Guguk Kuşu, adı Toprak idi. Omzumda oturur, yerdi. Neyse hemen sonrasında anneannemiz vefat edince birden köye gidip orada kalmaya başladım. Kısaca gelişmeler böyle oldu. Köyde kaldık uzun bir zaman ve anca döndüm ancak köye yine gitmem gerekiyor. Ondan sonra projeleri tek tek vermeye başlayacağım. Özürdilerim.
 3. YotsubaTO!

  Sinir Krizilerim

  Yok arkadaş. Ben ölecem sinirden... Hala köydeyim laaaa. Ne nete ne de başka bir şeye girebiliyorum. Deli olmaya başladım artık. Yuhhhhh ohaaaa çüşşşşş yaaaa. Sadece o değil annemde tutturdu köyde benimle kal. Hem de iki hafta daha. Hoş köyde olmak da hoşuma gidiyor ancak sıkıntıdan da patlamak üzereyim. Offfffff döndüğümde çok çalışıp bir şekilde telafi edecem artık. Bir şekilde... *-*
 4. Strays Bölüm 1 eklenmiştir. İyi okumalar. :)
 5. Heureka Heureka Bölüm1 Heureka Bölüm2 Heureka Bölüm3 Heureka Bölüm4 Heureka Bölüm5 Heureka Bölüm6 DİPNOT: Alternatif linklerde eklenecektir. Giremeyenler için; dns ayarlarınızı değiştirirseniz link görünecektir. Muhtemelen ayarlar yapılmamış olur. Bilmiyorsanız... Kablosuz Ağ Bağlantısı (Yerel Ağ Bağlantısı) sağ tıkla -> Özellikler -> İnternet Protokolü sürüm 4 seçip Özellikler dedikten sonra alt tarafta Aşağıdaki DNS Sunucu Adreslerini Kullan'ı işaretleyip ve vereceğim IP adresini girebilirsiniz. 208 . 67 . 220 . 220 208 . 67 . 222 . 222 tamam diyip tarayıcınızı yenileyin. Eminim görünecektir.
 6. Çok yakında da Strays mangası -diyebilirim- yayında olacaktır. Bayramda umarım eğer arkadaşlarımız çeviri ve editi yetiştirirse sürpriz bir mangaya devam edeceğiz. Hatta benim de çoktandır tamamlamak istediğim ama tamamlayamadığım birkaç animenin de gelebileceğini söyleyebilirim. *-*
 7. Sintel -> Animasyon Kısa Film ve Kara no Kyoukai AMV (Kalafina) eklenmiştir. Sırada ise Strays, Sadomi ve ... gelecek. En kısa zamanda... :) NOT: Gönlüm el vermedi. O yüzden en azından kendimi affettirmek için tamamladığım altyazıları yayınlamak istedim. En kısa zamanda görüşmek üzere. :)
 8. Aktif Projeler -> Sadomi sayfa 1-4 Gelecek Projeler -> Strays Bölüm 1 Tamamlanan Projeler -> ..... Sürprizler -> (Söylenmez sonuçta. Bekleyip görün. Çok yakında) [Gizli İçerik] DipNOT: Belirli bir gün yok. Her an her bir şekilde elimizdeki projeler bittikçe yayınlanacaktır.
 9. [Gizli İçerik] Kendi sitemden de daha rahat okuyabilirsiniz. :)
 10. Sadomi'nin ilk dört sayfası yayınlanmıştır. :)
 11. [Gizli İçerik] Örnek bir sayfa yayınladım. Bakabilirsiniz. Çeviri ve edit devam ediliyor ve mümkün olduğunca da her hafta 10 sayfa verilmeye özen gösterilecektir. Zamanıma göre ve yaramazlıklarıma göre değişir ancak istikrarlı bir şekilde devam edeceğim bir gerçek. :) Dostça kalın :)
 12. Sadomi adlı küçük ama sadist bir kızın, arkadaşlarına ve öğretmenlerine yaptıkları yetmezmiş gibi bir de kendisi gibi garip arkadaşlarıyla takılması ile herkesi çileden çıkarması görülesi bir şey değildir. Bu yüzden Sadomi'nin yaptıklarını merak ediyorsanız pek yakında TR çevirisi burada olacaktır. Bekleyip görün. [Gizli İçerik] Görüşmek Üzere. Evet arkadaşlar. Biraz gecikti ama şimdilik başlangıç olsun diye ilk dört sayfayı sizlerle paylaşıyorum.
 13. Sanada Utsuru adlı bir profesyonel fotoğrafçı, Kurihara Niko adlı genç kızın karşısına bir anda çıkar ve "senin fotoğrafını çekmek istiyorum." der. Ama Niko, Sanada'ya izin vermez. Böylelikle tanışan bu iki kişi Sanada'nın aynı okula transfer olması ile herşey yavaş yavaş değişmeye başlar. Niko, erkeklerden nefret eden, zamanla içine kapanan bir insan olur. Sanada ise aşkın ne olduğunu bilmeyen ve bunu öğrenmek için çabalayan bir kişidir. Ama bir özelliği vardır. Sağ gözü her bir şeyi görüyordur. Hızlı olan herşeyi net gördüğü için hatta insanların yüz ifadelerine bakarak ne hissettiklerini bile anlayabilen bu genç delikanlı böylece Niko'nun okuluna yeni bir heyecan katmıştır. Acaba Niko, Sanada ile iyi anlaşabilecek mi? CİLT 1 ve CİLT 2 DİPNOT: Alternatif linklerde eklenecektir. Giremeyenler için; dns ayarlarınızı değiştirirseniz link görünecektir. Muhtemelen ayarlar yapılmamış olur. Bilmiyorsanız... Kablosuz Ağ Bağlantısı (Yerel Ağ Bağlantısı) sağ tıkla -> Özellikler -> İnternet Protokolü sürüm 4 seçip Özellikler dedikten sonra alt tarafta Aşağıdaki DNS Sunucu Adreslerini Kullan'ı işaretleyip ve vereceğim IP adresini girebilirsiniz. 208 . 67 . 220 . 220 208 . 67 . 222 . 222 tamam diyip tarayıcınızı yenileyin. Eminim görünecektir.
 14. Karısına tecavüz eden adamları öldüren roman yazarı Yashiro Tenshuu, idam kararı ile cezalandırıldıktan sonra Muavin onu odasına çağırır. Çünkü Yashiro'yu almak isteyen ve bu iş için en uygun kendisi olduğuna inanan bir başka hapishane memurları, Yashiro'yu ikna ederek yanlarına alırlar. Ama ölümle cezaya çarptırılmış olan başka bir kişi vardır. Bu ikisi, birlikte büyük bir odaya giren iki mahkum ne yaşayacaklarını bilmeden beklemeye koyulur. Ve ilerleyen saatlerde başka bir cam bölmede bir kadın görürler. Kadının işi ne idi? Hayal miydi? Yoksa gerçek mi? Alive! DİPNOT: Alternatif linklerde eklenecektir. Giremeyenler için; dns ayarlarınızı değiştirirseniz link görünecektir. Muhtemelen ayarlar yapılmamış olur. Bilmiyorsanız... Kablosuz Ağ Bağlantısı (Yerel Ağ Bağlantısı) sağ tıkla -> Özellikler -> İnternet Protokolü sürüm 4 seçip Özellikler dedikten sonra alt tarafta Aşağıdaki DNS Sunucu Adreslerini Kullan'ı işaretleyip ve vereceğim IP adresini girebilirsiniz. 208 . 67 . 220 . 220 208 . 67 . 222 . 222 tamam diyip tarayıcınızı yenileyin. Eminim görünecektir.
 15. Kanımca 1001.Bölümde sona ereceğini düşünüyorum. Çünkü mangası daha 168.Bölümde ve daha büsürü bölümü var. Baya süreceği konu ve başlıklar var. Ayrıca yan hikayesi olarak da Sinbad'ın maceraları da başlayacak. Büyük ihtimal de Magi'de yer alan önemli karakterlerin özgeçmişleri ve maceraları yan hikayeler şeklinde yayınlanabilir. Kim bilir. Anlayacağınız Magi'nin hikayesi öyle ya da böyle sonunun gelmesi biraz zor :)

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×