Jump to content

YotsubaTO!

Üyeler
 • İçerik sayısı

  28
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

3 Neutral

Following 0 members

YotsubaTO! does not follow anyone.

YotsubaTO! Hakkında

 • Doğum Günü 10/06/83
 1. Pluto (PHD)

  Cilt1 Cilt2 Cilt3 Cilt4 Cilt5 Bölüm40 Bölüm41 Bölüm42 Bölüm43 44.Bölüm yenilenecek. Bölüm45 Bölüm46 Bölüm47 Cilt7 Cilt8 NOT: Tanıtımı ve linkleri cilt olarak da verilecektir. Şimdilik bölümler halinde verilmiştir. :)
 2. Yenilmez (Sadomi, Strays... *sürpriz*)

  Aşağıdaki resme benzer kısa da olsa bir yaşadığım anlar oldu. Guguk Kuşu, adı Toprak idi. Omzumda oturur, yerdi. Neyse hemen sonrasında anneannemiz vefat edince birden köye gidip orada kalmaya başladım. Kısaca gelişmeler böyle oldu. Köyde kaldık uzun bir zaman ve anca döndüm ancak köye yine gitmem gerekiyor. Ondan sonra projeleri tek tek vermeye başlayacağım. Özürdilerim.
 3. Sinir Krizilerim

  Yok arkadaş. Ben ölecem sinirden... Hala köydeyim laaaa. Ne nete ne de başka bir şeye girebiliyorum. Deli olmaya başladım artık. Yuhhhhh ohaaaa çüşşşşş yaaaa. Sadece o değil annemde tutturdu köyde benimle kal. Hem de iki hafta daha. Hoş köyde olmak da hoşuma gidiyor ancak sıkıntıdan da patlamak üzereyim. Offfffff döndüğümde çok çalışıp bir şekilde telafi edecem artık. Bir şekilde... *-*
 4. Yenilmez (Sadomi, Strays... *sürpriz*)

  Strays Bölüm 1 eklenmiştir. İyi okumalar. :)
 5. Heureka (PHD)

  Heureka Heureka Bölüm1 Heureka Bölüm2 Heureka Bölüm3 Heureka Bölüm4 Heureka Bölüm5 Heureka Bölüm6 DİPNOT: Alternatif linklerde eklenecektir. Giremeyenler için; dns ayarlarınızı değiştirirseniz link görünecektir. Muhtemelen ayarlar yapılmamış olur. Bilmiyorsanız... Kablosuz Ağ Bağlantısı (Yerel Ağ Bağlantısı) sağ tıkla -> Özellikler -> İnternet Protokolü sürüm 4 seçip Özellikler dedikten sonra alt tarafta Aşağıdaki DNS Sunucu Adreslerini Kullan'ı işaretleyip ve vereceğim IP adresini girebilirsiniz. 208 . 67 . 220 . 220 208 . 67 . 222 . 222 tamam diyip tarayıcınızı yenileyin. Eminim görünecektir.
 6. Yenilmez (Sadomi, Strays... *sürpriz*)

  Çok yakında da Strays mangası -diyebilirim- yayında olacaktır. Bayramda umarım eğer arkadaşlarımız çeviri ve editi yetiştirirse sürpriz bir mangaya devam edeceğiz. Hatta benim de çoktandır tamamlamak istediğim ama tamamlayamadığım birkaç animenin de gelebileceğini söyleyebilirim. *-*
 7. Yenilmez (Sadomi, Strays... *sürpriz*)

  Sintel -> Animasyon Kısa Film ve Kara no Kyoukai AMV (Kalafina) eklenmiştir. Sırada ise Strays, Sadomi ve ... gelecek. En kısa zamanda... :) NOT: Gönlüm el vermedi. O yüzden en azından kendimi affettirmek için tamamladığım altyazıları yayınlamak istedim. En kısa zamanda görüşmek üzere. :)
 8. Aktif Projeler -> Sadomi sayfa 1-4 Gelecek Projeler -> Strays Bölüm 1 Tamamlanan Projeler -> ..... Sürprizler -> (Söylenmez sonuçta. Bekleyip görün. Çok yakında) [Hidden Content] DipNOT: Belirli bir gün yok. Her an her bir şekilde elimizdeki projeler bittikçe yayınlanacaktır.
 9. Sadomi (Geldi->İlk Dört Sayfa)

  [Hidden Content] Kendi sitemden de daha rahat okuyabilirsiniz. :)
 10. Sadomi (Geldi->İlk Dört Sayfa)

  Sadomi'nin ilk dört sayfası yayınlanmıştır. :)
 11. Sadomi (Geldi->İlk Dört Sayfa)

  [Hidden Content] Örnek bir sayfa yayınladım. Bakabilirsiniz. Çeviri ve edit devam ediliyor ve mümkün olduğunca da her hafta 10 sayfa verilmeye özen gösterilecektir. Zamanıma göre ve yaramazlıklarıma göre değişir ancak istikrarlı bir şekilde devam edeceğim bir gerçek. :) Dostça kalın :)
 12. Yotsuba'nın Yaramazlıkları

  Geçmişin izlerinden...
 13. Yotsuba'nın Yaramazlıkları

  İlk mesajımda günlük tutar gibi neler yaptığımı yazacağım o yüzden ilk mesajdan okumaya devam edebilirsiniz. Ya da en basiti yenilmezim.wordpress.com adresinden de ulaşabilirsiniz. :) Evet bi kaç gün içinde edite başladım sayılır. Güzel güzel çevirimi Photoshop ile editleyecek iken bir baktım baloncukları sildikten sonra layer olayı olmuyormuş. Direk silip üzerine yazınca da heh doğal olarak; hangi yazı tipi ile yazdınsa o yazı tipi kalıyor ve değiştiremiyorsun. Heh benim gibi zamanında fireworks kullanan sonra photoshop kullanırsa haliyle zamanın nasıl geçtiğini bilemez. Hadi yazı tipini buldum ve devam ediyorum. Anasını satayım arkadaş bu sefer kullandığım fontun ç harfi uyuşmuyor. Bir iki saat onunla uğraştım. Bir şey başardım mı? Yoooo hehehehheheh sinirden halime gülmeye başladım ki gözlerimden yaşlar akıyor. Ulan bütün bunlar benim mi başıma geliyor yoksa ben yanılıyor muyum? Pehhh fesupunallahhhhh Bir sonraki mecarada görüşmek üzere.
 14. Photoshop CS3-5-6 Serial No Yada Programın tamamı

  Dün işte bende photoshop ile resmen 3 ya da 5 saat uğraştım. Full yapabilmek için. Yok üyelik istiyor, yok seri numarası, yok patch falan... Sonunda üyeliğimi aldım ve kurdum. Daha sonra da patch yerine daha önce indirdiğim bir crack vardı. Onu direk kopyaladım. Oldu. Neyse ben en iyisi link vereyim. [Hidden Content] Bir tek crack var. Eğer sende hem programfiles hem de programfiles(x86) olayı varsa klasörün içinden çıkan amtlib.dll dosyasını Programfiles(x86) -> Adobe -> Adobe Photoshop cs6 içine kopyalayacaksın. O kadar. Zaten Cs6 yüklendiğinde cs3 de yüklenmiş oluyor. Garip ama gerçek
 15. Yotsuba'nın Yaramazlıkları

  Yok arkadaş. Çeviri hazır olmasına rağmen bir bakıyorum ki Photoshop'u kuramıyorum. Kuruyorum ama bu sefer de full yapamıyorum. Heh uzun uğraşlardan sonra taaaabbbiiii her zaman ki gibi farklı yollar deneyerek çözdüm olayı Bir sonra ki Yotsuba'nın yaramazlıkları gelecek zamanda iş başında olacak. :a19: :a39:
×