Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sunspeed

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sunspeed

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Devamını izlemeyi gercekden istiyorum bu yüzden teşekkür ederim.. Belki biraz cocuksu gelebilir ama icinde herşeyi bulunduran mükemmel denmese bile kendini sonuna kadar rahatlıkla izlenebilecek bi seri bence.
 2. Filefactory den indirmeyi denedimde 20 dakkadır sorunla karşılaşıyordum.Taktik degiştim 1-53 bölümler deki filefactory link ine tıklayıp ordan cıkan listede 58. bölüm linkine tıklayarak ilk denemede indirmeyi başardım sorun yaşayan arkadaşlar deneye bilirler.
 3. Sölemek gereken cok şey var ama kısacası öncelikle bizlerden gelen ceviri istegini dikkate aldıgınız ve cok seri şekilde günceli yakalamanız hem yaptınız işe ne kadar baglı oldugunuzu hemde bunu yaparken herkezin istekleri ile ne kadar ilgilendiginizin kanıtı.. başarılar arkadaşlar..
 4. Cevirmen arkadaşlardan bi ricam var Hilda nın Bebek Beel e ifadesinin genc efendi yada efendi olmasına okadar alıştıkdan sonra 54 bölümde cevirimde kelimenin usta olmasını kendi adıma cok garip geldi. O konuda birşey yapıla bilinirmi?
 5. Serinin yarım kalmamasına sevindim... Serinin devamı icin emek harcayan bütün arkadaşlara teşekkürler.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...