Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kaskas123

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. animasyonlarda şimdide bilgisayarda çiziliyor. çizim yerine üretmek getiripte animasyonun çizgi film/dizi(türüne göre değişir) olmadığını savunma. dizi şeklinde devam eden animeler çizgi dizidir. movieler ise çizgi filmdir. anime=çizgi film/dizidir. her ikiside çizimle oluşur. her ikiside bilgisayar ortamında çizilir. animeye bir çeşit değil tamamen çizgi film/dizidir. şunu da ekleyeyim. animelerin çoğu da çizgi film gibi çocuklara yöneliktir. yetişkinler için animede kan,vahşet,erotizm en üst düzeyde olur. aynı çizgi film dediğiniz family guy ve south park gibi. Ama 3 büyükler diye geçen naruto/bleach ve fairy tail bakarsanız ve diğerlerine hep mutluluk,dostluk,arkadaşlarını koruma vs konuları işlenir. Bir de 90-2000 arası çocuk olanlara sesleniyorum o zamanlar pokeman ve diğer bir sürü animeye çizgi film derlerdi. şimdi ne oldu? eskiden çizgi film denilenler anime mi oldu?
 2. ft için acelemanga.tk yı öneririm d.gray man in mangakası hasta o yüzden ara verdiler teşekkürler
 3. internette baktım ama bulamadım. fairy tail ve d-gray ma mangaları çok gün aralıklarla çıkıyor biliyor musunuz? bir de güncel mangaların olduğu site önerebilir misiniz?
 4. romantizm ve ecchi . birazda doğaüstü olayların olduğu animeleri severim. high school dxd bir de kendi orijinalliğini kanıtlayan animeler. nazo no kanojo gibi. ne öneririsiniz?

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...